Jūrmala uzlabos caurlaides punktu Priedainē; par iebraukšanu aicina maksāt neklātienē

Trešdien, 25. martā, noslēdzas pieteikšanās Jūrmalas domes iepirkumam, kurā tā aicina atsaukties pretendentus ceļa inženierbūvju izveidei Priedaines caurlaižu kontroles punktā. Domes pārstāve Zane Leite skaidro, ka tur ir maināmas novecojušās komunikācijas, tāpat izveidojamas jaunas konstrukcijas, lai videokameras precīzāk spētu nolasīt automašīnu numurzīmes. Priedaines kontroles punktā arī sakārtos elektrības un interneta apgādes lietas.

Jūrmala uzlabos caurlaides punktu PriedainēEdgars Kupčs

  No aprīļa Jūrmala par iebraukšanu tās teritorijā atsāks prasīt divus eiro dienā. Domes pārstāve Leite rosina caurlaides pirkt attālināti.

  "No 1. aprīļa atsākas iebraukšanas caurlaižu maksas periods Jūrmalā. Izmaiņas ar iebraukšanas kārtību Jūrmalā, salīdzinot ar pagājušo gadu, nav. Vienīgā atšķirība - mēs aicinām cilvēkus, kuri dodas uz Jūrmalu, maksimāli maz izmantot iebraukšanas maksas automātus un iegādāties caurlaides attālināti. Tāpat arī ar ilgtermiņa caurlaidēm. Šobrīd domes apmeklētāju apkalpošanas centri apkalpošanu nodrošina attālināti. Līdz ar to arī ilgtermiņa caurlaides aicinām cilvēkus noformēt e-pakalpojumu portālā," saka Leite.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti