Panorāma

Prioritāte gāzes atkarības mazināšanā tiek cauruļvadam

Panorāma

Policija pabeidz izmeklēšanu sabrukušajā veikalā «Maxima»

Jūrmalā atpūtnieku vilnis

Jūrmala piedzīvo atpūtnieku pieplūduma vilni

Jūrmalā nedēļa bijusi īpaši karsta – gan “Jaunā viļņa”, gan vasarīgo laika apstākļu dēļ kūrortpilsēta piedzīvo pamatīgu cilvēku pieplūdumu. Tam visam ir arī otra puse - desmitkārtīgs izrakstīto protokolu skaits un vēlas ballītes, kas traucē vietējo naktsmieru.

Ir “Panorāmas” laiks. Un sastrēgums, kas ap divpadsmitiem dienā veidojas, iebraucot Jūrmalā, tagad ir vērojams, izbraucot no pilsētas. Sestdienas vakarā – no Lielupes līdz Dzintaru viaduktam. Tik daudz cilvēku, tik daudz mašīnu - tā šobrīd ir viena no lielākajām pilsētas problēmām. Nav, kur visiem atstāt savus spēkratus. Policija gan atzīst, ka tā dēvētos plāksterus līmē tikai vislielākajiem nekauņām.

"Mēs paši pēc savas iniciatīvas pat neesam spējīgi izsekot visus pārkāpumus, kas ir, bet apkalpojam tikai izsaukumus, kur cilvēki nevar izgriezties no savām sētām ārā," atzīst Jūrmalas pašvaldības policijas priekšnieks Valdis Kivkucāns, norādot, ka dienā apmēram 40-50 tā sauktie "plāksteri" tiek salīmēti.

 Pie Dzintaru koncertzāles ir cilvēku un mašīnu lielākā pulcēšanās vieta. Kamēr vieni bauda "Jaunā viļņa" atbalsis, citi mēģina atrast vietu, kur apstāties. Policisti pārbauda, vai auto logā ir "Jaunā viļņa" caurlaides.

Šoferi dara visu, lai tomēr te stāvētu. Piemēram, uzlīmē savam autiņam no cita auto nozagtu plāksteri. Beigās autovadītājs Kaspars, kurš par „Jaunā viļņa” biļeti samaksājis 500 eiro, paskaidro, ka sodu maksāt ir lētāk. Bet, tā kā viņa draugi brauc ar ārvalstu spēkratiem, nemaksāšot neko.

Kad beidzas oficiālā konkursa daļa, sākas ballītes. Par tām vietējie sūdzas visvairāk.

Arī atskurbtuvē klientu pietiek. Vienā nodalījumā divi lietuvieši izguļ dzērumu pēc pašu izraisīta kautiņa kempingā. Otrā – kadru maiņa. Kā viens atjēdzies, jādod vieta nākamam.

Tomēr vistrakāk klājas glābējiem, kas gandrīz katru dienu meklē kādu pazudušu bērnu. Jau uzstādīti jauni rekordi, kas beigušies laimīgi.

"Mazākais bija pusotra gada, vispirms atradām viņu, tad 40 minūtes meklējām vecākus. Otrs rekordists - piecgadīgs bija pamanījies no Dzintariem aiziet līdz Mellužiem. Četras stundas, deviņi kilometri apmēram," stāsta Kivkucāns.

Karstu laiku sinoptiķi sola arī nākamnedēļ. Karstas naktis Jūrmalas pašvaldības policistiem ir garantētas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti