Jūras spēkos komandiera maiņa – turpmāk to vadīs Ingus Vizulis

Pirmdien, 18.aprīlī, Jūras spēku flotiles komandiera amatā stāsies flotiles admirālis Ingus Vizulis, nomainot līdzšinējo komandiera pienākumu izpildītāju komandkapteini Valdi Stanku.

Aizsardzības ministrijā informēja, ka flotiles admirālis Ingus Vizulis dienestu bruņotajos spēkos sāka 1993.gadā, dienot Aizsardzības spēku jūras spēku pārvaldes virsnieka amatā. 1995.gadā tika iecelts Jūras spēku Centrālā rajona komandiera amatā. 1999.gadā viņš uzsāka dienestu Jūras spēku štābā Operatīvās daļas priekšnieka amatā, bet 2000.gadā – štāba priekšnieka amatā.

Dienesta laikā Vizulis ir pildījis aizsardzības atašeja Lielbritānijā un Nīderlandē, 1.ranga aizsardzības atašeja ASV un Kanādā, 1.reģionālā nodrošinājuma centra komandiera un Nodrošinājuma pavēlniecības komandiera amata pienākumus. 2011.gada oktobrī tika iecelts par Apvienotā štāba priekšnieka vietnieku atbalsta jautājumos.

Jūras spēku flotiles galvenie uzdevumi ir meklēt un iznīcināt jūrā sprādzienbīstamus priekšmetus, nodrošināt krasta apsardzi, koordinēt un veikt cilvēku meklēšanas un glābšanas darbus jūrā, nodrošināt ekoloģisko uzraudzību un likvidēt jūrā notikušo avāriju sekas, tajā skaitā novērst naftas produktu piesārņojumu.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti