Jūnijā skatītākais TV kanāls Latvijā bija LTV1

Skatītākais televīzijas kanāls Latvijā jūnijā bija LTV1 (Latvijas Televīzijas pirmais kanāls), kuram veltīti 10% no kopējā televīzijas skatīšanās laika, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS Latvijā” publiskotie dati.

LTV informēja, ka LTV1 skatīšanās laika daļa Līgo svētkos un Jāņos bijusi otra lielākā pēdējo 10 gadu laikā un sasniedz 21,2%. Vēl labāks rādītājs bija tikai 2016.gadā, sasniedzot pat 25,5%.

Skatītākā pārraide bijusi "VIP - Veiksme. Intuīcija. Prāts", ko jūnijā vidēji vēroja 121,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Ļoti populāra LTV1 bijusi pārraide "Emīla nedarbi. Filmas arheoloģija", kā arī "Panorāma", “Dienas ziņas”, “Būt latvietim. Īrija” un “De facto”.

2016.gadā LTV1 skatīšanās laika daļa gada griezumā sasniedza 9,5% no kopējā skatīšanās laika, bet šī gada pirmajā pusgadā 9,9%, un tas ir augstākais vidējais rādītājs pēdējo piecu gadu laikā.

No 2009. līdz 2013.gadam LTV1 bija ceturtais skatītākais TV kanāls Latvijā, bet pēdējo trīs gadu laikā veicis būtisku kāpumu un šajā reitingā stabili ieņem otro vietu.

Savukārt otrs skatītākais kanāls šogad jūnijā bija TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 9,3%. Trešais skatītākais kanāls bija LNT, kura skatīšanās laika daļa bija 7,6%.

Kanālam PBK (Pirmais Baltijas kanāls) veltīti 7,4%, "NTV Mir Baltic" - 6,7%, bet "RTR Planeta Baltija" – 5,8%. Pārējie kanāli nepārsniedz 3% no kopējā TV skatīšanās laika.

"Kantar TNS" skaidro, ka, sākoties vasaras sezonai, mainās skatītākie kanāli, jo ir pārraides, kas vasarā netiek rādītas, bet kanālos, kur programma vērā ņemami nemainās, saglabājas vairāk skatītāju.

Viens skatītājs pie TV ekrāna jūnijā pavadījis vidēji 4 stundas un 7 minūtes dienā, kas ir par 3 minūtēm vairāk nekā maijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti