Krustpunktā

Krustpunktā - Brīvais mikrofons ar komiķi Edgaru Bāliņu

Krustpunktā

Brīvais mikrofons

Juglas vidusskolas direktore Aija Melle: Mēs izmantojam dažādas platformas, tā ir problēma

Juglas vidusskolas direktore: Attālinātas mācības ir jauna pieredze un izaicinājums

Attālinātās mācības skolās ir jauna pieredze un izaicinājums gan pedagogiem, gan skolēniem, intervijā Latvijas Radio raidījumam "Krustpunktā" sacīja Juglas vidusskolas direktore Aija Melle.

Strādājot attālināti ar skolēniem secināts, ka ir problēma ar darba apjoma uzdošanu, kas daļai skolēnu ir par lielu, bet cita izpilda ātri. "Daļa saka, ka daudz, daļa izpilda ātrāk. Pedagogi strādā savās mājās, bērni - savās. Viņiem mājās ir arī vecāki, kuriem ir savs redzējums. Katrs raugās no sava skatpunkta. Bērni un vecāki reizēm neaizdomājas, cik daudz pedagoga laika tas aizņem," teica Melle.

"Krustpunktā" podkāstā:

 

 

 

  • Savā lietotnē raksti - Krustpunktā

 

Jauna epizode katru darba dienu, garums - 52 min.

Gan pedagogi, gan bērni esošajā situācijā apgūst jaunas lietas. "Mēs visi mācāmies. Mums visiem tā ir jauna pieredze. Uzskatu, ka šajā situācijā mēs katrs darām labāko ko varam. Bērni un jaunieši iemācās plānot savu darbu. Daudziem tas patīk," teica Melle.

Vēl viena problēma, kas šajā laika ir izkristalizējusies, saistīta ar to, ka darbam tiek izmantotas dažādas platformas. "Darbi tiek uzdoti dažādās platformās un apjomos. Arī skolotāji kā visi citi cilvēki ir dažādi. Ir intraverti, kuri nav gatavi šādai komunikācijai, bet ir labi skolotāji un labi strādā," pauda Melle.

KONTEKSTS:

Latvijā pirmoreiz Covid-19 vīruss konstatēts 2020. gada 2. martā. Ar mērķi ierobežot infekcijas izplatīšanos Latvijā 12. martā nolemts izsludināt ārkārtējo situāciju, kas būs spēkā līdz 14. aprīlim un kuras laikā noteikta virkne ierobežojumu, tostarp mācībām skolās jānotiek attālināti un arī atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi un lidojumi.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti