Joprojām neskaidra ielūgumu dalīšana uz valsts rīkotiem pasākumiem

Joprojām nav sakārtots jautājums par to, kādā kārtībā ierēdņi, politiķi un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki saņem ielūgumus uz dažādiem valsts iestāžu rīkotiem pasākumiem. Prezentējot ministriju un centrālo valsts iestāžu finanšu revīziju, tā sacīja Valsts kontroles vadītāja Elita Krūmiņa.

Joprojām neskaidra ielūgumu dalīšana uz valsts rīkotiem pasākumiemZane Mače

  Valsts kontroliere aicina šo jautājumu sakārtot, jo tas satrauc arī sabiedrību.

  "Ar šo ieteikumu ieviešanu mēs uzskatām, ka nav veicies tik spoži. Tas, ko mēs redzējām revīzijā, kad skatījāmies arī simtgades pasākumus, 2018. gadā izsniegto ielūgumu skaits uz dažādiem simtgades pasākumiem bija robežās no 2% līdz 39% no biļešu skaita," teica Krūmiņa.

  Mēs gribam, lai beidzot ir vienota kārtība, kādos gadījumos uz kādiem pasākumiem valsts pārvaldes iestādes kā pasākuma rīkotājas ir tiesīgas izsniegt ielūgumus, norādīja Krūmiņa.

  "Tas joprojām ir atstāts katras iestādes ziņā. Tas savukārt rada pamatu necaurskatāmībai un dažādai interpretācijai. Pozitīvā lieta, ko es gribētu pieminēt, ir saistībā ar pagājušā gada Dziesmu svētkiem, kur Kultūras ministrija pārskatīja biļešu izsniegšanu. Rezultātā mēs redzējām, ka ielūgumu skaits ir būtiski samazinājies," tā Krūmiņa.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti