Joprojām nav skaidrības par Stradiņa slimnīcas ugunsgrēka iemesliem

Mēnesi pēc ugunsgrēka Stradiņa slimnīcā joprojām nav skaidri tā izcelšanās iemesli. Valsts policija izmeklēšanas interesēs nekādu informāciju joprojām nesniedz.

Policijas ekspertu slēdzienus gaida arī izmeklēšanā iesaistītā Valsts darba inspekcija, kas pārbauda Stradiņu slimnīcas atbildību ugunsgrēkā, kurā viens no slimnīcas darbiniekiem guva nopietnus apdegumus.

Inspekcija līdz šim uzklausījusi skaidrojumus no slimnīcas vadības un cietušā darbinieka. „Šobrīd secinājumi nav nekādi, jo gadījums ir pietiekami specifisks un neskaidrību ir vairāk nekā skaidrību. Diemžēl, par secinājumiem mēs nevaram šobrīd runāt. No darbinieka teiktā izriet, ka no darbinieka puses nebija nekas pārkāpts. Darbinieks vērš uzmanību uz to, ka viņš ir rīkojies saskaņā ar ierasto kārtību un prasībām. Darbinieks savu vainu vai neizdarību, vai nolaidību, kas varēja izraisīt negadījumu, neatzīst,” norāda Rīgas reģionālās Valsts darba inspekcijas vadītāja Baiba Puķukalne.

Ugunsgrēkā smagāk cietušais slimnīcas darbinieks joprojām ārstējas Valsts apdegumu centrā, un viņu plānots izrakstīt nākamnedēļ. Par to, vai ir aplēsts ugunsgrēka nodarīto zaudējumu apmērs un izvērtēta slimnīcas darbinieku atbildība notikušajā, Stradiņa slimnīcas valde sola sniegt komentārus tuvākajā laikā. Plašāk par šo tematu klausieties dienas notikumu apskatā sešos vakarā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti