Jelgavas pašvaldībā par 8% palielina darbinieku algas, Rāviņam - par 200 eiro

No nākamā gada 1.janvāra par 8% palielināsies Jelgavas pašvaldības darbinieku algas, šodien nolēma Jelgavas domes deputāti.

Deputāti atbalstīja lēmumu, kas paredz par 8% paaugstināt mēnešalgu visiem pašvaldības sistēmā strādājošajiem, tai skaitā bērnudārzu pedagogiem un izglītības iestāžu tehniskajiem darbiniekiem, kopumā gandrīz 1800 darbiniekiem, informēja pašvaldībā.

Arī Jelgavas domes priekšsēdētājam, domes priekšsēdētāja vietniekiem, pašvaldības izpilddirektoram par 8% tiks paaugstināta alga, tāpat palielināsies deputātu darba stundas likme.

Pašlaik domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa (Zaļo un zemnieku savienība) mēnešalga ir 2439 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet pēc 8% palielinājuma mēnešalgas apmērs būs 2634 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pašvaldībā norāda, ka 2008.gadā, kas tiek uzskatīts par "trekno gadu" kulminācijas brīdi, priekšsēdētāja alga bija ievērojami lielāka - 3010 eiro.

Jelgavas pašvaldībā mēnešalgas neesot palielinātas kopš 2010.gada, savukārt valstī strādājošo vidējā alga tikmēr esot palielinājusies par 22%, norāda pašvaldībā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti