Jelgavas cietuma darbiniece ienes cietumā aizliegtus priekšmetus

Jelgavas cietuma teritorijā aizturēta cietuma Sociālās rehabilitācijas daļas amatpersona, jo viņa mēģināja ieslodzījuma vietā ienest aizliegtus priekšmetus, informēja Tieslietu ministrijā.

Cietuma darbiniece tika aizturēta 1.jūlijā.

Veicot pārbaudi, cietuma darbinieces personīgajās mantās tika atrasti desmit mobilie telefoni, vairākas mobilo telefonu lādējamās ierīces, USB atmiņas kartes un mobilo telefonu sarunu priekšapmaksas kartes, kā arī multimediju atskaņotājs. Pēc atsavināto priekšmetu rūpīgas pārbaudes cietuma darbinieki konstatēja, ka tajos ir paslēptas nezināmas izcelsmes vielas un tabletes.

Par šo atgadījumu ierosināts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 309.pantu par korespondences, naudas, pārtikas produktu vai citu priekšmetu vai vielu neatļautu nodošanu personām, kuras ievietotas īslaicīgās aizturēšanas vai ieslodzījuma vietās.

Tieslietu ministre Baiba Broka (Nacionālā apvienība) paudusi sašutumu par notikušo Jelgavas cietumā un notrādījusi, ka atsevišķu personu negodprātīga rīcība ietekmē attieksmi pret visu sistēmas darbību.

Pašlaik ieslodzījuma vietās Latvijā atrodas gandrīz 5000 personu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti