Ārpus Rīgas

ZM vēlas samazināt PVN līdz 5% svaigiem dārzeņiem, augļiem un ogām

Ārpus Rīgas

Ar elektromobili no Rēzeknes līdz Rīgai dienas laikā neaizbrauksi

"Zemgales Ziņu" galvenā redaktore Agnese Leiburga par sabiedrisko transportu Jelgavā

Jelgavā sūdzas par skolēna izsēdināšanu no autobusa nestrādājoša karšu lasītāja dēļ

Kāda Jelgavas autobusa pasažiere ir vērsusies laikrakstā “Zemgales Ziņas”, stāstot par gadījumu, kad nestrādājošā karšu lasītāja dēļ no autobusa izsēdināts skolēns, kuram nebija skaidras naudas. "Jelgavas autobusu parks" gan apgalvo, ka šādos gadījumos pasažieriem ļauj turpināt ceļu par brīvu, Latvijas Radio pastāstīja “Zemgales Ziņas” galvenā redaktore Agnese Leiburga.

Jelgavas autobusos jau dažus gadus var norēķināties ar bankas karti, kas piesaistīta pilsētas iedzīvotāja kartei, turklāt biļete ar karti maksā 0,85 eiro, bet skaidrā naudā – 1 eiro.

Lai arī ne bieži, tomēr gadās arī tehniskas kļūmes. Tā gadījās arī nesen 18.maršruta autobusā, kurā nestrādāja karšu lasītājs. Kāda laikraksta lasītāja informēja, ka bija lieciniece, ka skolēnam, kuram nebija skaidras naudas autobusa šoferis ieteica turpināt ceļu ar kājām, stāstīja Leiburga.

Autobusu parks gan laikrakstam noliedza, ka šāds gadījums bija, tiesa, atzīstot, ka dažas stundas bija problēmas ar karšu lasītājiem, bet šādā gadījumā vajadzējis ļaut skolēnam braukt bez maksas, pastāstīja Leiburga.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti