Jelgavā pazudusī meitene atrasta

Piektdienas, 7. jūnija, vakarā Jelgavā pazudusī 11 gadus vecā Keita Rašmane ir atrasta, svētdien, 9. jūnijā, ziņo Valsts policija.

Keita piektdien, 7. jūnija, vakarā izgāja no savām mājām un līdz sestdienas vakaram nebija atgriezusies. Policija uzsāka meitenes meklēšanu.

Meitene ir 160 centimetrus gara, kalsnas miesas būves, viņai ir gari mati, brūnas acis, ausīs mazi zelta auskari. Keita bija ģērbusies džinsa šortos ar puķu rakstu sānos, rozā T kreklā, pelēkos pludmales apavos, un viņai līdzi bija maza, melna mugursoma. Mobilais telefons līdzi paņemts neesot.

Sestdienas vakarā policija sociālajos tīklos vēstīja, ka tās rīcībā esošā informācija liecina, ka bezvēsts prombūtnē esošā Keita pārvietojas kopā ar 14 gadus veco Juri un, visdrīzāk, abi atrodas Jelgavas tuvumā vai tās apkārtnē. Savukārt svētdienas rītā policija ziņo, ka abi pusaudži ir atrasti sveiki un veseli. 

 

2 komentāri
Fričelis&Sinta Zīle
žēl meitenes ....
Zigmārs Ancveirs
Tātad. Vakar biju aizbraucis brīvprātīgā situācijas apostīšanā. Apskatīju tās apkārtnes graustus un bomžu midzeņus un aprunājos ar dažādiem cilvēkiem. Tur daudz copmaņu gar upi, pa brīdim kāds pastaigājas ar suņiem. Un neviens no viņiem par pazudušo bērnu neko nezināja, nezināja arī tuvāk esošo veikalu pārdevēji. Uz Uzvaras ielas līdz pat lauku teritorijas sākumam neredzēju nevienu policijas auto vai kādu policistu, vai vienkārši kādu, kurš acīm redzami piedalās meklēšanā. Neviens tajā rajonā neko nemeklēja. Līdz ar tumsu un negaisu devos prom, jo uzzināju, ka meitene kaut kur klaiņo ar puisi... Tā lūk, secinājumus izdariet paši...
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti