Dienas ziņas

Svētku priekam – klavieres autoostā

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Atjaunota Jēkabpils poliklīnikas reģistratūra

Jēkabpils poliklīnikā renovēta un paplašināta reģistratūra

Jēkabpils reģionālajā slimnīcā renovēta ambulatorās nodaļas reģistratūra. Uzlabojumus visvairāk izjutīs  personāls. Savukārt nākamgad veicamajiem darbiem veselības iestāde paņēmusi 200 tūkstoš eiro kredītu, kuru turpmākos četrus gadus palīdzēs segt arī pašvaldības dotācijas.

Jēkabpils reģionālā slimnīca un ambulatorā nodaļa pakalpojumus sniedz gan bijušā Jēkabpils rajona iedzīvotājiem, gan arī pacientiem no attālākām pilsētām. Lai gan veselības iestāde gadu no gada attīstās, pacientu reģistratūras telpas un aprīkojums nebija mainījies kopš ēkas uzbūvēšanas 80.gadu vidū.

“To uzbūvēja pēc tā laika standartiem, redzējuma, kādai jābūt reģistratūrai.  Jāsaka – bija diezgan nomācoša, samērā neērta. Bija grūti orientēties,” stāsta Jēkabpils reģionālās slimnīcas direktors Ivars Zvīdris.

Šogad, veicot remontdarbus, reģistratūras telpas pārplānotas un paplašinātas. Agrāk starp plauktiem bija vien aptuveni 50 centimetru liels atstatums, kas apgrūtināja ātri iespēju sameklēt nepieciešamo kartiņu un apkalpot klientus.

“Atsevišķi pilsēta, Jēkabpils puse, Krustpils puse un lauki ir atsevišķi. Gan pa uzvārdiem, gan pa adresēm. Dažādi, kā mums ir ērtāk strādāt. Tagad viss ir plašāk. Kartotēkā mums ir plašākas telpas, katram plašāki darba galdi,” uzlabojumus uzskaita Jēkabpils reģionālās slimnīcas pacientu reģistrētāja Velga Selga Dudareva.

Kā norāda Jēkabpils reģionālās slimnīcas direktors, reģistratūra ir medicīnas iestādes seja. Svarīgi, lai pacientiem ir pozitīvs iespaids un viegla, saprotama piekļuve pie speciālistiem. Arī klienti atzinīgi novērtē ambulatorās nodaļas reģistratūras izmaiņas. To apliecina arī poliklīnikā uzrunātie pacienti.

Ambulatorās nodaļas reģistratūras renovācija 2016.gada izskaņā ir zīmīgs ievads nākamajā gadā plānotajiem Jēkabpils reģionālās slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas pasākumiem. “Bērnu nodaļas paplašināšana. Perinatālā centra aparatūras atjaunošana, arī telpu paplašināšana. Ķirurģijas bloka paplašināšana. Telpas paliatīvajiem pacientiem,” uzskaita Zvīdris.

Šīs ir Veselības ministrijas noteiktās prioritārās aprūpes nozares. To uzlabošanai piesaistīti Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļi, padarot kvalitatīvu veselības pakalpojumu pieejamākus attālāku reģionu iedzīvotājiem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti