Jēkabpilī naktī uz ielas atrod trīsgadīgu puisēnu

Jēkabpilī naktī uz ceturtdienu, 14.jūniju, uz ielas atrasts trīs gadus vecs puisēns, kurš viens pats klīdis pa Rīgas ielu, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldē (ZRP).

Naktī pa pilsētu klīstošo bērnu bija pamanījusi kāda sieviete, kura par to neilgi pēc plkst.4 ziņojusi policijai. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja puisēna dzīvesvietu, kas atradās turpat netālu.

Drīz vien notikuma vietā sastapta arī puisēna māte, kura, pēc sniegtās informācijas, ap plkst.1 esot gājusi satikties ar draudzeni un puisēnu bija atstājusi vienu mājās. Zēnu policijas darbinieki nodeva vecmāmiņai, un par to informēja bāriņtiesu un Sociālo dienestu.

Policijā uzsākta administratīvā lietvedība, un bērna māte tiks saukta pie administratīvās atbildības par bērna aprūpes pienākuma nepildīšanu.

Policija aicina nebūt vienaldzīgiem - gadījumā, ja tiek pamanīts bērns, kurš viens klīst pa pilsētu vai kur citur, vai arī ja viņš atrodas apstākļos, kas var viņam kaitēt, nekavējoties par to ziņot policijai, zvanot pa tālruni 110 vai vēršoties tuvākajā iecirknī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti