Jaunajā LTV1 raidījumā «1:1» - Spriņģe pret Rungaini

Latvijas Televīzija šodien uzsāk jaunu intervijas žanra raidījumu „1:1” (Viens pret vienu), kura pirmais viesis būs investīciju baņķieris un finansists ar 20 gadu pieredzi Ģirts Rungainis.

Šovakar pēc „Panorāmas” pulksten 21.15 žurnāliste Inga Spriņģe izjautās finansistu, kuram daļēji piederošā kompānija "Prudentia Advisers" konsultējusi valdību gan par aviokompānijas "airBaltic", gan "Liepājas metalurga" glābšanu.

Sabiedrībā asu reakciju izsaukuši arī Rungaiņa aicinājumi pārcelt Latvijas iedzīvotājus no laukiem uz pilsētām, uzlikt par pienākumu katrai ģimenei izaudzināt trīs bērnus, kā arī radikāli mainīt pensiju sistēmu, jo pašreizējā neesot dzīvotspējīga.

Jaunais LTV1 raidījums „1:1” veidots pēc britu televīzijas hard talk parauga, kur studijā satiekas sabiedrībā zināma personība un žurnālists. Katru otrdienu 45 minūšu garā intervijā raidījuma viesi izjautās pieredzējušie žurnālisti Inga Spriņģe vai Gundars Rēders. Viesi tiks izvēlēti, vadoties pēc aktualitātēm vai konkrētās personas potenciālās ietekmes uz sagaidāmajiem notikumiem nākotnē. Uz raidījumu tiks aicināti dažādu jomu pārstāvji - valsts pirmās amatpersonas, biznesa, kultūras un nevalstiskā sektora pārstāvji.

„Raidījuma mērķis būs ne tikai izdiskutēt sabiedrībai svarīgas aktualitātes un atklāt faktus, bet arī pētīt intervējamā personību. Mūsu sarunu biedri visbiežāk būs sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri spējuši ietekmēt būtiskus procesus un atstāt ietekmi uz cilvēkiem. Bieži vien viņi ir izglītojušies labās skolās, lasījuši teorētiskus materiālus, kurus labprāt citē, bet mēs ne vienmēr uzzinām par viņu cilvēcisko pusi, ko gribētos atklāt,” komentē žurnāliste Inga Spriņģe.

Es kā intervētāja negribētu uz sarunu nākt ar konkrētu viedokli un uzstādījumu, bet saglabāt neitralitāti, lai varētu veidoties diskusija. Raidījuma mērķis ir radīt un aktualizēt diskusiju,” uzsver Inga Spriņģe.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti