Jaunais premjera amata kandidāts – Andrejs Pildegovičs

Pašlaik par reālāko nākamās valdības vadītāja amata  kandidātu tiek uzskatīts Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, vēsta LTV „Panorāma".

Atbalstīt viņa kandidatūru varētu gan Valsts prezidents, gan Saeimas partijas. Andrejs Pildegovičs bijis Prezidenta kancelejas vadītājs laikā, kad amatu ieņēma Vaira Vīķe-Freiberga. Pēc tam bijis vēstnieks ASV.

Vēstīts, ka par vienu no iespējamiem kandidātiem premjera amatam uzskatīja arī "Vienotības" pārstāvi, Saeimas Budžeta un finanšu nodokļu komisijas vadītāju Jāni Reiru. Viņš sarunā ar Latvijas Televīziju apliecināja, ka piedāvājumu nepieņems.

6 komentāri
ha=ha
varu iedomāties kas tad notiks - atdos kremlim vēl 6pagastus- jo sadarbojies ar Vairu
Pilsonis
Tauta! Vai iespējams arī variants, ka jums kādreiz būs pa prātam? Ko jūs gribat redzēt tajā krēslā? KO?
Vēl viens pilsonis
Dombrovski.
Arī pilsonis
Tautai nekad neviens nebūs pa prātam! Tauta kā tāds satracināts hiēnu bars apķengās, nozākās, aprīs jebkuru, kauč tas būtu Kungs Augstais. Reizēm tik pretīgi, meklējot komentāru tekstos kādu racionālu papildinājumu, uztrāpīt uz vienām samazgām. Pildegovičam ir ļoti laba izglītība, ieņēmis svarīgus amatus, zina svešvalodas, zina, kas notiek Latvijas iekšpolitikā un ārpolitikā. Nu ko vēl vajag!!!???
Felix
ak tad ASV bijis kaa veestnieks> Nu tad jau riktigi apgraizits ja shaadiem amatiem izvirziits. Zheel man Tevis Latvija..
Līdzīgs
Bērziņam, tad jau būs viņa gaumē!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti