Jaunais NEPLP sastāvs par atbildības jomām un padomes vadītāju lems pirmdien

Jaunais Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sastāvs par atbildības jomām un padomes vadītāju lems pirmdien. 

Trešdien, 1.februārī, ir pēdējā darba diena četriem no pieciem pašreizējās padomes locekļiem - Aināram Dimantam, Dainim Mjartānam, Ivaram Zviedrim un Aijai Dulevskai. Savukārt darbu turpinās Dace Ķezbere.

Trešdien pašreizējie padomes locekļi tikās ar jaunievēlētajiem. Jaunie padomes locekļi – Gunta Līdaka, Ieva Beitika un Ivars Āboliņš – pagaidām atturējās runāt par atbildības jomu sadali, arī tādēļ, ka klāt nebija vēl viens no jaunajiem padomes locekļiem – Patriks Grīva.

Par šo jautājumu, kā arī par padomes priekšsēdētāju spriedīs pirmdien, un Gunta Līdaka norādīja, ka būšot „ļoti karsti”.

Šobrīd skaidrs, ka jaunie padomes locekļi vēlas, lai par katru jomu būtu, piemēram, divi līdzatbildīgie, nevis viens atbildīgais kā līdz šim.

Savukārt padomes locekļi, kuriem noslēdzās pilnvaru termiņš, aicināja jauno padomi būt neatkarīgai.

Pašreizējās padomes priekšsēdētāja Aija Dulevska pastāstīja, ka spiediens uz padomi “izpaužas dažādās formās”.

Aija Dulevska novēl nākamajai NEPLP novēl būt neatkarīgai
00:00 / 00:53
Lejuplādēt

“Tur jau nav jābūt pārmērīgi trenētam, to spiedienu saskatīsiet. Tiešām es novēlu jums noturēties pret to spiedienu, jo tās formas tiešām ir dažādas un reizēm emocionāli ļoti traumējošas, bet tāds tas darbs ir,” jaunajiem padomes locekļiem sacīja Dulevska.

“Vēl es gribēju piebilst par sekretariāta darbību. Mums sekretariāts pamazām izveidojies patiešām stabils, un Monitoringa centrs patiešām ir daudzkārt audzis mūsu darbības laikā. Un iesaku tiešām paļauties uz šo kvalifikāciju, kāda ir mūsu sekretariāta darbiniekiem, jo viņi tiešām strādā godprātīgi, sadarbojoties ar mums pēc labākās sirdsapziņas. Un, neraugoties uz to, ka daži sekretariāta darbinieki ies projām, tas nenozīmē, ka tas viss apstāsies, jums tiešām būs ļoti labs atbalsta punkts,” sacīja Dulevska.

Jau ziņots, ka Saeima 19. janvārī, par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļiem apstiprināja žurnālistu Ivaru Āboliņu, Latvijas Universitātes pasniedzēju Ievu Beitiku, radioproducentu Patriku Grīvu un Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektori Guntu Līdaku.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti