Jaunā gada svinību norises vietā Rīgā ierobežos satiksmi

Jau ierasts, ka Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu laikā gada izskaņā Rīgā tiek ierobežota satiksme 11.novembra krastmalā un tās apkaimē. Ierobežojumi attiecas ne tikai uz braucējiem, bet arī kājām gājējiem.

Pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Aira Šmelde informēja, ka arī šoreiz jārēķinās ar ierobežojumiem.  

Pašvaldības pārstāve Aira ŠmeldeZane Mače
  No 30.decembra plkst. 20.00 līdz 1.janvāra plkst. 15.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm) 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti).

  Slēgta satiksme šajā laika posmā būs: 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai; Poļu gātē, posmā no 11.novembra krastmalas līdz Pils ielai; Bīskapa gātē, posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai un 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (no Jaunielas līdz Bīskapa gātei un Poļu gātei).

  Savukārt no 31.decembra plkst. 18.00 līdz 1.janvāra plkst. 4.00 tiks slēgta satiksme

  Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Kungu ielai un laika posmā no 30.decembra plkst. 20.00 līdz 1.janvāra plkst. 15.0000 tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielā, posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, un Doma laukumā, posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

  Tostarp no 30.decembra plkst. 8.00 līdz 1.janvāra plkst. 7.00 tiks slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme uz AB dambja.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti