Izposta ekspozīciju «Maidana cilvēki»; sāk kriminālprocesu par huligānismu

Izpostīta ekspozīcija „Maidana cilvēki”, kas bija izvietota Brīvības bulvārī iepretim valdības namam. Ekspozīcija tikusi sabojāta, tāpat sagriezts viena no Maidana protesta kustības grupējumiem „Labējā sektora” karogs. Policija par nodarījumiem uzsākusi kriminālprocesu par huligānismu.

"Vakar [pirmdien, 5.oktobrī] Valsts policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Brīvības bulvāra centrālo daļu, jo tur bija kādi pagaidām nenoskaidroti ļaundari izpostījuši ekspozīciju ar nosaukumu „Maidana cilvēki”," stāsta Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

"Šobrīd par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par huligānismu un notiek izmeklēšana. Abas personas bija nogāzušas zemē planšetes, sabojājuši statīvus, uz kā tās stāvēja, kā arī ar nazi pārgriezušas karogu," stāsta Sadovskis.

Iepriekš ziņots, ka par izstādes izvietošanu bijuši pretrunīgi viedokļi arī Latvijā, tā, piemēram, gada sākumā to atteikušies atbalstīt uzņēmēji, sakot, ka tādējādi vēlas būt politiski neitrāli.

Izstādes izvietošana iepriekš atteikta pie Centrālās dzelzceļa stacijas ieejas Rīgā. Ekspozīcijā bija apskatāmas fotogrāfijas, kurās iemūžināti protesta notikumi pērn Kijevā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti