Izmeklē augstas policijas amatpersonas dalību medībās, kurās nošauts viens no medniekiem

Augsta ranga Valsts policijas amatpersona nedēļas nogalē ir piedalījusies medībās, kurās ticis nošauts viens no medniekiem. Tā liecina Latvijas Radio rīcībā nonākusi neoficiāla informācija. To gan bez detaļām apliecina arī Iekšējās drošības birojs, kas par notikušo ir sācis kriminālprocesu.

Ziņa par medībām ar letālām sekām sakritusi ar brīdi, kad pēkšņi izdienas pensijā nolēmis doties Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Rīgas policijas priekšnieks ģenerālis Juris Šulte. Ar viņu Latvijas Radio nav izdevies sazināties.

Valsts policija par notikušajām medībām ar sava kolēģa iesaisti komentāru sniedz tikai rakstiski un lakoniski:

"Varam apliecināt, ka nedēļas nogalē Ropažu novada Stopiņu pagasta mežā medībās noticis nelaimes gadījums ar letālām sekām. Šobrīd notiek izmeklēšana. Sākotnējā informācija norāda, ka medībās bija arī Valsts policijas amatpersona. Policijas rīcībā nav nekādu detalizētu ziņu par notikušā apstākļiem, līdz ar to nevaram komentēt policijas amatpersonas iespējamo saistību ar notikušo. Policija aicina atturēties no pārsteidzīgu secinājumu izdarīšanas un ļaut izmeklēšanai noskaidrot precīzus notikušā apstākļus."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti