«Izaugsme» var piedāvāt kandidātus divu ministru posteņiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Ja partija „Izaugsme” iekļūs valdībā, tā jaunveidojamajam Ministru kabinetam spēs piedāvāt kandidātus diviem ministru krēsliem – veselības un kultūras.

Partijas līderis Andris Skride atzina, ka „Izaugsmei” nav tik daudz cilvēku, kuri varētu uzņemties darbu valdībā. „Mēs arī skatāmies uz citu partiju kandidātiem. No mūsu partijas tikai divi šie ministri. (..) Mums pašiem nav resursu,” teica Skride.

Vaicāts par to, kādam ir jābūt ministram, Skride minēja trīs īpašības vai prasmes – godīgumu, izglītotību un labu valodu prasmi.

Viņš atzina, ka nav pārliecināts, vai „Izaugsme” iekļūs Saeimā un līdz ar to valdībā. Lai iekļūtu parlamentā, ir nepieciešams iegūt vismaz 5% vēlētāju atbalstu. „Mūsu mazākais mērķis ir iegūt 2%. Iespējams, ka mēs iegūsim pat 5%,” sacīja Skride, pēc kura vārdiem, ideoloģiski „Izaugsmei” vistuvākā partija ir „Vienotība”.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tiesa, viņš kritiski raugās uz socioloģiskajām aptaujām, kur „Izaugsmei” ierasti ir maz atbalstītāju. Skride zināja teikt, ka socioloģisko firmu uzrunātie cilvēki sacījuši, ka balsos par „Izaugsmi”, taču intervētāji atteikuši, ka viņu sarakstos šādas partijas nav.

„Izaugsmes” Saeimas vēlēšanu kandidātu skaits ir otrs īsākais kandidātu skaits visu 13 vēlēšanu sarakstu vidū. Tajā ir 39 kandidāti. Partijas mājaslapā esošā informācija liecina, ka tā ir dibināta 2013.gada martā un par savu prioritāti tā sauc veselības aprūpi, efektīvas tautsaimniecības radīšanu, kā arī reformu turpināšanu visos izglītības sistēmas līmeņos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti