Rīta Panorāma

Intervija ar Ivetu Kažoku

Rīta Panorāma

Intervija ar Nilu Ušakovu partijas «Saskaņa» valdes priekšsēdētājs

Intervija ar Daini Īvānu

Īvāns par koalīcijas veidošanu: Lielāka mērķa vārdā jāatmet privātie sīkumi

Latvijas Tautas frontes 30. gadskārtas dienā jāatceras, ka Tautas fronte nekur nav pazudusi un redzama arī mūsdienu politikā, tādēļ ir jāskatās uz lielāko mērķi, kura vārdā atmest privātos sīkumus, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica bijušais Tautas frontes vadītājs Dainis Īvāns.

Viņš skaidroja Tautas frontes mācību, ka vēlētāji arī 13. Saeimas vēlēšanās balsoja nevis par kādu cilvēku vai partiju, bet par kaut kādu kopumu, par to, ka grib redzēt Latviju kā kopīgu, labu valsti.

Īvāns atgādināja 2012.gada referendumu par krievu valodu kā otro oficiālo valsts valodu, kas politiķiem jāpatur prātā - Tautas fronte cīnījās par Latvijas neatkarību, tagad tā jāsaglabā. Viņš piebilda, ka arī Interfronte savā ziņā ir palikusi, un arī tai vajadzētu pretoties mūsdienās.

"Vēlētāji teiks paldies, ja šīs partijas, kuras ir Tautas frontes turpinājums, spēs atrast kompromisu. Arī Tautas fronte bieži bija uz izjukšanas robežas," stāstīja Īvāns.

Pirmdien plkst.11 Dailes teātrī notiek starptautiska konference, veltīta Latvijas Tautas frontes 30. gadskārtai - „Latvijas Tautas fronte par neatkarīgu un demokrātisku Latviju. LTF – 30”. Konferences mērķis ir atspoguļot Latvijas vēsturē lielākās politiskās organizācijas nozīmi mūsu valsts attīstībā. To varēs skatīties arī portālā LSM.lv.

Īvāns uzsvēra, ka Tautas frontes nozīme nav pietiekami izvērtēta ne akadēmiski, ne politiski.
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti