Internetā piedāvā sekot līdzi savam pensiju kapitālam

Turpmāk visiem interesentiem, kuri apmeklē mājas lapu „manapensija.lv" pavērsies daudz plašākas iespējas sekot līdzi savam pensiju kapitālam. Mājas lapā, kura tagad piedzīvo modernizāciju, varēs aplūkot informāciju jau par visiem trim pensiju līmeņiem, kā aplēst savu iespējamo pensijas apmēru.

„Mājas lapa „manapensija.lv" jau ir kalpojusi ilgu laiku, kopš 2. pensiju līmenis ir radīts. Taču nav bijusi būtiski uzlabota. Šī iemesla pēc Latvijas Komercbanku asociācijas ieguldījumu pārvaldes sabiedrību komiteja sadarbībā ar Latvijas Centrālo depozitāriju to atjaunoja un uzlaboja. Tajā interesenti var iegūt informāciju par visiem trim pensiju līmeņiem, tur ir  arī vizuālie un video materiāli, arī kalkulators, ar kura palīdzību cilvēki var aprēķināt savu nākotnes pensiju," stāsta Latvijas Komercbanku asociācijas pārstāve Baiba Melnace.

Mājas lapas www.manapensija.lv sadaļā „Ieguldījumu plāni" katru darba dienu tiek publicēta informācija par ieguldījumu plānu neto aktīvu vērtību, dalībnieku skaitu un ienesīgumu dažādos periodos.

Sadaļā „Arhīvs" atrodami vēsturiskie pārskati par VFPS ieguldījumu plāniem katra mēneša pēdējā datumā. Šajā mājas lapā ir iespēja iepazīties arī ar detalizētu informāciju par visiem līdzekļu pārvaldītājiem, to ieguldījumu plānu prospektiem, ceturkšņu pārskatiem un ziņojumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti