Panorāma

Latvijā savvaļas dzīvniekiem nepārbauda radioaktivitāti

Panorāma

Pašvaldībās nav vienota atbalsta nodokļu reformai

VBTAI: Jelgavas mēra apgalvojums nav patiess

Inspekcija: Rāviņa apgalvojums, ka Jelgavas bērnunamā nekonstatē vardarbību, nav patiess

Saistībā ar izmeklēšanu Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centrā Jelgavas mērs Andris Rāviņš ( Zaļo un Zemnieku savienība) trešdien, 26.aprīlī, tviterī ierakstījis, ka Bērnu tiesību inspekcijas slēdzienā neapstiprinās vardarbība pret bērniem. Inspekcija to noliedz.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija šo apgalvojumu sauc par nepatiesu. Bērnu tiesību aizsardzības departamenta direktore Inga Krastiņa norādīja, ka ir jānošķir pārbaudes rezultāti bērnunamā no administratīvā procesa par iespējamās vardarbības izmeklēšanu.

“Šī ziņa neatbilst īsti patiesībai, jo šobrīd turpinās darbs divu administratīvo pārkāpumu lietās par darbinieku iespējamo vardarbību pret bērniem,” sacīja Krastiņa.

Šobrīd iestādes vadītāja ir saņēmusi informāciju par pārbaudes rezultātiem, kas nav saistīta ar administratīvo pārkāpumu lietvedībām par darbinieku vardarbību, jo tas ir pavisam cits process, skaidroja Krastiņa.

Ar Rāviņu trešdien neizdevās sazināties.

Jau ziņots, ka par iespējamo vardarbību Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centrā ziņoja speciālisti, kas bērnunamā veica bērnu vajadzību izvērtēšanu un par ko vēstīja sabiedrisko mediju sērija “Sistēmas bērni”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti