Informēšanai par dokumentu pazušanu KNAB gaidīs Streļčenoka atgriešanos pēc slimošanas

Pašlaik, kamēr Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšniekam Jaroslavam Streļčenokam ir pārejoša darba nespēja, iestāde nesniegs informāciju saistībā ar klasificētu dokumentu pazušanu.

Kā paziņojumā medijiem informēja KNAB, Streļčenokam no 20.septembra ir pārejoša darba nespēja. Tiklīdz viņš atgriezīsies darbā, “KNAB informēs sabiedrību likumā noteiktā apjomā par publiski izskanējušo informāciju saistībā ar klasificētiem dokumentiem”.

KNAB vietnē "Twitter" raksta, ka iestādes priekšniekam veikta plānveida operācija:

LTV vēstīja, ka pirmo reizi Latvijas vēsturē no izmeklēšanas iestādes – Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja – pazudis sējums no aktīvā izstrādē esošas lietas, kas saturēja informāciju gan par operatīvajām darbībām, gan arī izmeklēšanu.

KNAB piektdien, 23.septembra, vakarā uz mediju ziņām par birojā pazudušo lietas sējumu reaģēja tikai tviterī, prasot šīs ziņas atsaukt. Vēlāk Satversmes aizsardzības birojs LTV apstiprināja, ka saņēmis informāciju no KNAB par klasificētas informācijas pazušanu. Savukārt KNAB arī nākamajā dienā atteicās no jebkādiem komentāriem.  

Bijušais KNAB vadītājs, tagad Saeimas deputāts Aleksejs Loskutovs ("Vienotība") pauda, ka KNAB komunikācija šajā situācija esot “zem katras kritikas”. Viņš arī pieļāva, ka materiālu pazušana varētu būt negodīga rīcība, lai diskreditētu pašreizējo biroja vadītāju Jaroslavu Streļčenoku

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti