Informācija par ilggadējā «Itera Latvija» un Tenisa savienības prezidenta Savicka nāvi bijusi viltus ziņa (informācijas atsaukums)

Medijiem ceturtdien, 8. decembrī, it kā kompānijas "Itera Latvija" vārdā izplatītā informācija par ilggadējā "Itera Latvija" un Latvijas Tenisa savienības prezidenta Jura Savicka nāvi bijusi viltus ziņa.

E-pastu pašmāju mediji saņēma šorīt, tas sūtīts "Itera Latvija" kolektīva vārdā. Savickis jau kopš 1996. gada ir šīs firmas prezidents. Paziņojumā aprakstītas Savicka darba gaitas, kā arī viņa devums tenisa un hokeja attīstībā. Daudzināta viņa iegūtā izglītība un devums Latvijas enerģētikas nozarē. Tāpat viltus paziņojumā norādīts, kad un kur plānota atvadīšanās. Ziņojums bija komplimentārs, tāpēc sākotnēji šķita ticams.

Ar "Itera Latvija" saistītajā "Latvijas gāzē" portālam LSM norādīja, ka medijiem izplatītā informācija par Savicka iespējamo nāvi ir viltus ziņa. Savickis šorīt atrodas "Latvijas gāzes" padomes sēdē. "Itera Latvija" Latvijas Radio sacīja, ka kompānija šobrīd gatavo savu publisko paziņojumu, bet Savickis esot gatavs vērsties tiesā.

Portāls LSM.lv ļoti atvainojas lasītājiem un Jurim Savickim un "Itera Latvija" par šo kļūdu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti