Inficēšanās ar Covid-19 pirmo reizi atklāta Aglonas novadā

Aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar Covid-19 pirmo reizi atklāta Aglonas novadā, kur saslimšanas gadījumu skaits nepārsniedz piecu gadījumu robežu, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publicētā informācija.

Saslimšana ar koronavīrusu savukārt ir atgriezusies Ventspilī un Ropažu novadā, abās pašvaldībās inficēto skaits nepārsniedz piecu gadījumu robežu.

Tikmēr pa vienam inficēšanās gadījumam konstatēts Rīgā un Babītes novadā.

Patlaban ar Covid-19 saslimuši cilvēki reģistrēti 43 Latvijas pašvaldībās, lielākais inficēto skaits ir Rīgā - 86.

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti septiņi jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija. 

Pēdējās 24 stundās veikts 1881 Covid-19 tests, reģistrēti septiņi jauni saslimšanas gadījumi. Latvijā kopā veikti 224 412 izmeklējumi, saslimušas 1315 personas un 1078 izveseļojušās, 32 mirušas.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka četri saslimušie ir kontaktpersonas, divi saslimušie atgriezušies no ārvalstīm, Itālijas un Francijas, ar vienu personu uzsākta saziņa, lai precizētu papildus informāciju. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas četri pacienti: visi ar vidēji smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra izrakstīti 198 pacienti.

 

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

No augusta ārā drīkst pulcēties 3000 cilvēku. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti