Imantas pedofila meklēšana: Policija turpina sadarbību ar sabiedrību, aizdomās turēto nav

Kopš oktobra vidū reģistrēts kārtējais seksuālais uzbrukums pusaudzei, kuru, visticamāk, pastrādāja Imantas pedofils, policija jau pārbaudīja 130 personas, bet aizdomās turēto vēl nav.

Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte Latvijas Radio pastāstīja, ka pagaidām policijai aizvien nav aizdomās turēto šajā un arī iepriekš pastrādātajos seksuālajos uzbrukumos nepilngadīgajiem, taču  ir pārbaudīti gan liecinieki, gan iespējamie noziedznieki.

Policija arī pārbauda kādu vīrieti, par kuru ziņoja iedzīvotāju patruļas. Policija turpina saņemt ziņas no iedzīvotājiem un turpina sadarbību ar iedzīvotāju patruļām.

Policijas pārstāve Ance Rozīte: Turpinās Imantas pedofila meklēšana


  Ņemot vērā nozieguma raksturu un to, ka ir sarežģīti atrast konkrētu personu, policija arī aicina sabiedrību palīdzēt, un tas veicina iedzīvotāju aktivitāti, par ko liecina arī brīvprātīgas grupas, kas iesaistās patrulēšanā, par ko policija pateicas iedzīvotājiem, pauda Rozīte.

  Ance Rozīte: Policija pateicās iedzīvotājiem par iesaistīšanos noziedznieka meklēšanā

   Jau vēstīts, ka martā policija īpaši vērsās pie iedzīvotājiem, aicinot viņus ziņot par jebkādām aizdomām, kas palīdzētu atklāt Imantas pedofila noziegumus. Tad Imantas mikrorajonā bija noticis jau trešais uzbrukums mazgadīgām meitenēm, varmākam apmierinot dzimumtieksmi daudzstāvu namu liftos. Iedzīvotāji arī ziņoja, policija pastiprināti patrulēja un, iesaistot lielus resursus, centās uz karstām pēdām notvert noziedznieku.

   Notikuma vietās tika iegūti noziedznieka DNS paraugi. Un  šajā izmeklēšanā tika pārbaudītas vairāk nekā 200 personas.

   Pārbaudot aizdomīgas personas, policijai izdevās atklāt noziedznieku grupējumu, kas nodarbojās ar bērnu pornogrāfijas materiālu izplatīšanu un izgatavošanu.

   Taču oktobrī Imantas pedofilam kārtējo reizi par upuri kritusi kāda 13 gadu veca meitene. Šis ir jau piektais bērns, pret kuru vērsta seksuāla varmācība.

   Imantas pedofila meklēšana turpinās. 

    

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Saistītie raksti
   Latvijā
   Ziņas
   Jaunākie
   Interesanti