Iespējams, Lietuvā atrasts par policista nošaušanu aizdomās turētā vīrieša līķis

Lietuvā bruņots vīrietis nošāva policistu un ievainoja policisti. Incidents notika Mažeiķu rajonā. Izvērsta šāvēja meklēšanas operācija, bet vēlāk atrasts, iespējams, viņa līķis.

Policisti ieradās notikuma vietā, lai pārbaudītu informāciju par vardarbīgu vīrieti un degošu māju. Vīrietis uz policistiem atklāja uguni. Nogalinātais policists bija 40 gadus vecs. Viņa kolēģe sašauta kājā.

Sākotnēji policija paziņoja, ka 1968. gadā dzimušais aizdomās turētais, domājams, aizbēdzis uz tuvējo mežu un ir bruņots. Uz notikuma vietu devās policijas papildspēki, arī no pretterorisma vienības. 

Ņemot vērā iespēju, ka viņš varētu doties Latvijas virzienā, arī Latvijas pierobežā izvietoja policijas papildspēkus.

Tomēr pēcpusdienā Lietuvas policija paziņoja, ka nodegušās mājas krāsmatās uzietas apdegušas mirstīgās atliekas, kurām blakus atrasts ierocis. Tiek pārbaudīts, vai tas varētu būt aizdomās turētā līķis. Pirms tas ir apstiprināts, vīrieša meklēšana turpinās.

Savukārt pēcpusdienā pienāca ziņa, ka, izvērtējot riskus un no Lietuvas kolēģiem saņemto informāciju, vairs nav nepieciešams iesaistīt papildspēkus no Latvijas policijas.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti