IeM valsts sekretāra amatam virza Dimitriju Trofimovu

Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra amatam, kas kļuva vakants, kopš amatu pameta Ilze Pētersone-Godmane, virzīs Dimitriju Trofimovu, kurš līdz šim pildījis valsts sekretāra vietnieka pienākumus.

Iekšlietu ministrija informēja, ka ministrs Rihards Kozlovskis (“Vienotība”) nolēmis virzīt valsts sekretāra amatam Trofimovu, kuru šajā amatā paredzēts apstiprināt Ministru kabineta sēdē 22.augustā.

Kozlovskis norādīja, ka 15 gadu laikā, strādājot atbildīgos amatos Iekšlietu ministrijā, Trofimovs esot sevi pierādījis kā kompetentu un profesionālu iekšlietu nozares speciālistu un vadītāju, kas ir autoritāte gan saviem kolēģiem nozarē, gan citās ministrijās un iestādēs:

“Trofimova līdzšinējais ieguldījums ir bijis neatsverams nozīmīgu iekšlietu nozares politiku izstrādē un ieviešanā. Trofimova vadības un sadarbības prasmes, spēja motivēt darbiniekus un organizēt darbu ir pamats manai izvēlei virzīt viņa kandidatūru valsts sekretāra amatam.”

Ministrija norādīja uz Trofimova ieguldījumu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē un eiro ieviešanas laikā. Viņš esot aktīvi strādājis arī tādās jomās kā amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm atbalsta un tiešo funkciju sakārtošanā, apsardzes darbības jomas pilnveidošanā, civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldības jomas pilnveidošanā, nelegālo televīzijas pakalpojumu sniegšanas ierobežošanā.

Jau ziņots, ka ar negatīvu lēmumu beidzies pielaides valsts noslēpumam pagarināšanas process Iekšlietu ministrijas valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei. Tāpēc 8.jūnijā pēc abpusējas vienošanās viņa pārtraukusi pildīt valsts sekretāres amatu Iekšlietu ministrijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti