4. studija

4. studija

4. studija

4. studija

Kā pāraudzināt kaimiņu, kurš citiem atslēdz ūdeni un siltumu?

Iedzīvotāji tikuši galā ar Rīgas nama pagraba īpašnieku, kurš neļāva viņiem pieslēgt apkuri

Rīgā, Lāčplēša ielā 62, iedzīvotājus terorizēja pagraba īpašnieks, neļaujot piekļūt nama siltuma ventiļiem, lai varētu pieslēgt apkuri, prasot nomas maksu. Iesaistoties raidījumam "4. studija" iedzīvotāji izlēmuši uzlauzt pagraba durvis un nodrošināt siltumu savā mājā.

"Problēma ar pagraba īpašnieku sākās, es domāju, gadus sešus, septiņus atpakaļ, kad viņš nogrieza mums auksto ūdeni. Visa kāpņutelpa, desmit dzīvokļi, tas bija pa vasaru, palika bez ūdens. Ar siltumu, bija iepriekšējā problēma, tas ir tik vienkārši! Siltuma mezgls slēgts, ar durvīm, tie ir arī ventiļi, kas atrodas āra koridorā. Mums bija tāda situācija, kad kādu jauno gadu, skaties - radiatori ir pilnīgi auksti," pastāstīja mājas vecākais Sergejs.

Mājas iedzīvotāji mēģinājuši sadzīvot ar kaimiņu, bet viņu mērs ir pilns. Nama apsaimniekotājam ir jurista sagatavots dokuments, kurā teikts, ka viņam ir tiesības tikt pie siltuma slēdžiem, lai apsildītu māju. Turklāt, ja pagrabstāva īpašnieks tam rada šķēršļus, ir arī pamats izsaukt policiju. Policija arī tiek izsaukta, jo pagraba īpašnieks par durvju uzlaušanu sajūsmā nav. Redzot notiekošo, viņš sola ar prokuratūru. 

Iedzīvotāji iepriekš durvis neesot lauzuši, jo nav bijis pārliecības, ka pat, iesaistot policiju, kaut kas varētu ātri mainīties.

Jau iepriekš vēstīts, ka kādā mājā Rīgā, Lāčplēša ielā, 11 dzīvokļi palikuši bez centrālās apkures, jo pagrabtelpu īpašnieks neļauj piekļūt nama siltumtīkliem. Kad izsaukta policija, iedzīvotājiem atbildēts, ka tas ir civilstrīds un viņiem par savām tiesībām jācīnās tiesā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti