Iedzīvotāji «Rīgas siltumam» parādā aptuveni 2,5 miljonus eiro

Iedzīvotāu un daudzdzīvokļu dzīvojamo namu uzkrātā siltuma parādu kopējā summa akciju sabiedrībai „Rīgas siltums” ir mainīga – šobrīd tā sasniedz aptuveni divarpus miljonus eiro.

„Rīgas siltuma” Informācijas daļas vadītāja Agneta Bušta.
00:00 / 00:18
Lejuplādēt
“Ņemot vērā, ka pagājušā sezona bija garākā AS “Rīgas siltums” vēsturē un tā arī bija vēsākā pēdējo četru gadu laikā, arī tarifs bija nedaudz augstāks nekā iepriekš, tad attiecīgi rēķini kopsummā bija nedaudz lielāki. Un mums bija nelielas bažas par to, kā klienti spēs norēķināties,” atzīst „Rīgas siltuma” Informācijas daļas vadītāja Agneta Bušta.

Aizvadītās apkures sezonas sākumā parādu kopapjoms sasniedza aptuveni 2 miljonus eiro, taču neesot pamata uzskatīt, ka maksāšanas disciplīna būtu pasliktinājusies. “Parāds ir līdzīgs kā iepriekšējā sezonā, un, ņemot vērā iepriekš minētos faktorus, varētu teikt, ka maksājumu disciplīna šajā apkures sezonā bija nedaudz labāka nekā iepriekš,” norāda Bušta.

„Rīgas siltums” šogad iedzīvotājiem un daudzdzīvokļu dzīvojamo namu pārvaldniekiem izsūtījis vairāk nekā 20 tūkstošus vēstuļu ar atgādinājumiem par parādiem par patērēto siltumu. Salīdzinājumā ar aizvadīto gadu šādu atgādinājumu skaits sarucis par aptuveni trešo daļu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti