Gūstot elektrotraumas, bojā iet vecāki; trīs bērni nogādāti slimnīcā (19:18)

Otrdien Krustpils novada Atašienes pagastā, gūstot elektrotraumas, bojā gāja vīrietis un sieviete, bet vēl trīs viņu bērni nogādāti slimnīcā, vēsta Valsts policija.

Likumsargi norāda, ka sākotnēja informācija liecina par to, ka 1970.gadā dzimušais vīrietis lauku viensētā veicis elektrodarbus. Proti, ierīkojis elektrību no mājas uz šķūni, izmantojot atkailinātus alumīnija vadus.

Darbu laikā viņš guva elektrotraumu, kas izrādījās nāvējoša. Cenšoties glābt dzīvesbiedru, palīgā steidzās 1976.gadā dzimusi sieviete. Taču arī viņa gāja bojā.

Notikuma vietā klāt bijuši arī trīs viņu bērni. Vecākais no tiem – 2002. gadā dzimušais – paspējis jaunākos – 2005. un 2008.gadā dzimušos bērnus – aizvest uz mājām. Pēc tam viņš pats devies pēc palīdzības.

Arī bērni ir guvuši elektrotraumas un ir nogādāti slimnīcā

Krustpils novada izpilddirektors Raivis Ragainis stāsta, ka vispirms vecākais dēls mazākos nogādājis mājās, tad ar riteni braucis četrus kilometrus pretī ātrajai palīdzībai, pēc tam zvanījis krusttēvam, kurš tālāk visu kārtos. Ģimene Atašienes pagastā bijusi vasarnieki, visas formalitātes jākārto Rīgā. „Tikko kā saņēmām ziņu no glābšanas dienestiem, ka ir notikusi nelaime, norīkojām vietējo cilvēku Atašienes pagastā, lai paskatās, kas tur notiek. Nelaime ir nopietna. Saskaroties ar elektrības vadu, bojā ir gājuši gan tēvs, gan māte un trīs bērni ir palikuši bāreņos,” stāsta. Viņš norāda, ka vecākais dēls ne tikai ievedis bērnus mājās, bet arī braucis pretī „ātrajai palīdzībai”. Paredzams, ka bērni paliks pie krusttēva.

Ģimene esot bijusi no Rīgas, kas vasarā Atašienē atpūtusies.

AS „Sadales tīkls” uzsver, ka nelaime notikusi neapdomīgas rīcības dēļ. „Sadales tīkls” aicina dzīvokļu un privātmāju īpašniekus, kā arī daudzdzīvokļu ēku apsaimniekotājus ievērot drošības prasības veicot darbus savās elektroietaisēs, kā arī veikt pārbaudes.

Policija ir sākusi kriminālprocesu, lai izzinātu notikušā apstākļus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti