Gulbis: Maksas TV paketēm bez Krievijas kanāliem būtu grūti atrast pircējus

Tehniski nebūtu nekādu problēmu piedāvāt klientiem maksas televīzijas paketes bez Krievijas valsts kanāliem, taču šādam piedāvājumam būtu grūti atrast pircējus, otrdien intervijā Latvijas Radio pauda “Lattelecom” vadītājs Juris Gulbis.

Gulbis skaidroja, ka šādām paketēm būtu ievērojami lielākas izmaksas, un, viņaprāt, Latvijā cilvēki nebūtu gatavi par tādām maksāt.

Viņš arī norādīja, ka petīciju pret Krievijas kanālu iekļaušanu maksas televīzijas paketēs internetā parakstījuši aptuveni 200 cilvēki, kas arī liecinot par to, kāds būtu pieprasījums šādam pakalpojumam.

Gulbis arī sacīja, ka “Lattelecom” maksas televīzijas paku piegādē ir tikai starpnieks un satura piegādātāji pašlaik nepiedāvā iespēju  klientiem pašiem izvēlēties, kādus kanālus iekļaut savā pakā.

Jau ziņots, ka, arvien pieaugot propagandai Kremļa paspārnē esošajos Krievijas televīzijas (TV) kanālos, pieaug arī Latvijas iedzīvotāju interese par iespēju atteikties no Krievijas kanāliem maksas televīzijas paketēs un veidot pašiem savu programmu komplektu. Lai gan tehniski tāda iespēja būtu, dārgo izmaksu dēļ neviens no operatoriem to nepiedāvā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti