Gulbenē aicina piedalīties labdarības izsolē zupas virtuves atbalstam

Gulbenes kultūras centra Disko zālē sestdien, 27.janvārī,  pulksten 16.00 notiks labdarības izsole ar nosaukumu „Obligāti vajag”, kuras mērķis ir saziedot naudu vietējai zupas virtuvei.

Izsole notiks jau otro gadu. Kā norāda pasākuma rīkotāju biedrības „Dēms” projektu koordinatore Ilze Vanaga, izsolei var piedāvāt jebkādu mantu, izņemot apģērbu un apavus. Pagājušajā gadā cilvēki nesuši, piemēram, sulu spiedes, sporta inventāru, gleznas un daudz ko citu, pastāstīja Ilze Vanaga.

Ilze Vanaga: Gulbenē aicina piedalīties labdarības izsolē zupas virtuves atbalstamMāris Klūga
  “Tā naudiņa, kas tiek ietirgota, viņa nenonāk mantu īpašnieka rokās, bet viņa tiek novirzīta labdarības mērķim, un šogad labdarības mērķis ir Gulbenes zupas virtuve, [kur strādā] ļoti jauka sieviete, kura pēc savas iniciatīvas vāra zupu Gulbenes iedzīvotājiem, kuri ir nonākuši finansiālās grūtībās. Mantu varat pasist azotē un nākt pa taisno uz izsoli. Iepriekš nekā jāpiesakās nav. Mantas ir jānoliek plauktos, jāpiedalās izsolē, un tas ir ļoti jautrs un interesants veids, kā pavadīt laiku sestdienā, un tajā pašā laikā mēs priecājamies un izdarām arī labu darbu citiem cilvēkiem,” stāstīja Vanaga.
  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti