Grobiņā izvietoti brīvdabas mūzikas instrumenti

Grobiņā pie Ālandes upes atpūtas parkā izvietoti brīvdabas mūzikas instrumenti. Ieceri izdevies īstenot, pateicoties titulam "Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019" un saņemot naudas balvu. Šī projekta ietvaros visā Grobiņas novadā izvietoti arī pieci brīvdabas grāmatu skapji.

Grobiņā izvietoti brīvdabas mūzikas instrumentiInga Ozola

Ālandes upes krastā sanācis kupls pulciņš ar bērnudārza mazuļiem, kuri ar lielu aizrautību ļaujas jauno mūzikas instrumentu skaņām un iespējām. Bērnudārza audzinātāja Evita ir gandarīta, ka Grobiņā bērniem un pieaugušajiem ir vēl viena iespēja, kā saturīgi pavadīt brīvo laiku mūzikas skaņās.

Projektu izdevies īstenot blakus slavenajam Grobiņas Skābāržkalnam un pavisam netālu no pilsdrupām, līdzās salīdzinoši nesen tapušajai pastaigu takai gar Ālandas upi. Latvijā līdzīgi instrumenti jau esot pazīstami, skaidro uzņēmuma "Fixman” pārstāve Katrīna Lapiņa, un tie kļūst arvien populārāki.

Instrumenti, kas ražoti Lielbritānijā, veidoti tā, ka tos var spēlēt ikviens bez muzikālas izglītības vai prasmēm, jebkurā gadījumā tie skanēs labi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti