Panorāma

Dibinās biedrību kultūrvides aizsargāšanai

Panorāma

Panorāma

I.Grigule izstājas no LZS

Grigule izstājas no Zemnieku savienības

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule (ZZS) nolēmusi izstāties no Latvijas Zemnieku savienības (LZS).

"Uzrakstīju iesniegumu par izstāšanos no LZS biedru rindām," aģentūrai LETA pavēstīja Grigule. Aģentūrai LETA Grigule vien piebilda, ka varbūt viņas izstāšanās no partijas uzlabos LZS un, iespējams, arī valdības reitingus.

Grigule LTV “Panorāmai” skaidroja, ka šādu lēmumu pieņēma pēc tam, kad ar partijas vadību pārrunāja pēdējo socioloģisko aptauju rezultātus, kas skaudri rāda, ka Zemnieku savienības un ZZS un valdības reitingi diemžēl kritušies.

“Ja es tiešam esmu tam par iemeslu, es uzrakstu iesniegumu par izstāšanos un ceru, ka tas kaut kā palīdzēs partijai atgūt savas pozīcijas. [..] Negribu stāvēt ceļā nedz partijai, nedz premjeram,” sacīja Grigule.

Viņa arī sacīja, ka pašlaik pāragri runāt par pievienošanos citiem politiskajiem spēkiem, norādot, ka viņa tikai trešdien uzrakstīja iesniegumu par izstāšanos no partijas.  

Kā pastāstīja LZS vadītājs Augusts Brigmanis, viņš no Grigules saņēmis īsziņu, kurā politiķe informējusi, ka savu iesniegumu par izstāšanos no LZS nosūtījusi partijas ģenerālsekretāram Artūram Graudiņam.

Jautāts, kā vērtē šādu EP deputātes rīcību, ņemot vērā izveidojušos situāciju pēc skandalozā EP balsojuma, Brigmanis atzina, ka ir "noguris no visas šīs lietas" un patlaban nevēlas to komentēt.

Brigmanis papildināja, ka trešdien, pirms Grigules iesnieguma saņemšanas, notika partijas valdes sēde, kurā tika runāts par politiķes nākotni LZS rindās.

Nākamā partijas valdes sēde notiks 17.februārī, kad būs jāapstiprina Grigules izstāšanās no LZS, pastāstīja Brigmanis.

Jau ziņots, ka EP deputāte Grigule īpašu uzmanību izpelnījās, kopā ar politiķiem Andreju Mamikinu ("Saskaņa") un Tatjanu Ždanoku pērn novembra otrajā pusē nobalsojot pret EP pieņemto rezolūciju saistībā ar cīņu pret Krievijas un teroristisko organizāciju īstenoto propagandu. Pati Grigule ilgstoši atteicās skaidrot savu balsojumu, solot to publicēt kādā medijā.

Ziņu aģentūra LETA vēsta, ka Grigules skaidrojuma sagatavošana un izplatīšana par balsojumu propagandas apkarošanas jautājumā izmaksās aptuveni 22 000 eiro.

Premjers Māris Kučinskis, kurš pārstāv ZZS ietilpstošo Liepājas partiju, iepriekš pieļāva, ka ZZS varētu šķirties no Grigules pēc tam, kad viņa balsoja pret Eiropas Parlamenta rezolūciju, kas aicināja stiprināt cīņu ar Krievijas propagandu.

Grigule, komentējot premjera izteikumus, paziņoja, ka “premjeram vajadzētu trīs reizes padomāt, pirms viņš nāk klajā ar tik asiem priekšlikumiem”. Bet jautāta, kāpēc tik vēlu skaidro savu nostāju par savu balsojumu Krievijas propagandas jautājumā, Grigule atkārtoti norādīja, ka nav jēgas skaidrot savus argumentus, kad "visi apkārt bļauj".

Divus mēnešus pēc balsojuma pret rezolūciju Grigule Latvijas Zemnieku savienības (LZS) vietējās nodaļas sēdē 25.janvārī skaidroja savu balsojumu un nekādas sankcijas pret deputāti netika vērstas.
23 komentāri
sad_disco
Grigule ir latviešu Mārgaretas Tečeres variants - varaskāra, aroganta, patmīlīga un, atļaušos, neliete. Es nedomāju pat, ka viņa ir pro-krieviska, bet vienkārši apmulsusi, neizpratnē par to, kā kāds varētu viņu nedievināt un a priori nepieņemt katru lēmumu un frāzi. Tā ir psihoza megalomānija.
Sarma
Tā notiek, ka balsojot nedomā ar galvu, bet īsteno uzmācīgas reklāmas ietekmi. Un tas ne tikai attiecībā uz Griguli, kas ir pērkamas personas īpašs gadījums.
andža
Kāda Grigule savējā? Ko jūs te muldat? Nekad viņa nav bijusi savējā! Kretīniska pašlabuma meklētāja un viss! Kas maksā, tā dziesmiņu dzied!
vaņa
Beidzot tā stulbā plancka saprata, ka neviens viņu neieredz!!! Gan jau tagad ielīdīs pie saviem draugiem saskaņā!!! Un turpinās nīst Latviju...
Arvids
Malacis Grigule ! Neatkarigi no ta ka vina balsoja vai nebalsoja vina oelna cieņu ,vina vairs nav ta oeleka tualetes tārpu masa ,kas ka balsot zina tikai pec pasaules absolutas patiesibas neseju pacelta vai nolaista pirksta ,vinai ir sava galva ,speja parstavigi pieņemt lemumus ,nevis ka kadai bezsmadzeņu pentagona klukstei kladzinat huseinam bumbas ,huseinam bumbas !
Es
Cik slikti ka lv nav vietas savam viedoklim, ja ir, tad tu neesi savējais un tevi norej, apsaukā utt. Kā jau KALPU tautai
Hugo ,Arvids
Russkijmir tualetes tārpu masai un bezsmadzenu kremla naciku klukstem patik tadi latviesu tautas nodeveji un kangari ka grigele ,kas nedomajot un balsos par to ,ko pavel pasaules absolutas patiesibas neseja balss no kremla !
Nu re
Grigulei laiks iet mājās. Šķic, no skatuves!
hugo
Ir pilnīgi vienalga , kur iestājas grigule vai izstājas .Tāpat kā ir pilnīgi vienalga ,kur kāds deputāts vai loceklis maisās --ne no viena nekas sen vairs nav atkarīgs-Latvija ir tikai teritorija un uzbrukuma placdarms Krievijai. Šeit ekonomiski izdevīgāķ būtu ielikt kādu Briseles vai ASV vietvaldi ,bet ierēdņi izpildītu viņu rīkojumus. nebūtu jātērē nejēdzīgi liela nauda deputātu un valdības privilēģijām ,algām ,autoparkam ,ķīviņiem ,priekšvēlēšanu kampaņas cirkam un citiem pastāvīgiem Latvijas šprotu noietam.:)
Arvids ,Es
Kremla fasistiem latvija nekad nav bijusi suverena valsts ,bet placdarms pret natovciem un russkijmir tualetes tarpu masai ir loti vajag brisele to kremla slampu !
vijabosoligo1
Kas tā par deputāti,kas locās pēc izdevīguma?Partijai ir jāattīrās no cilvēkiem,kuri nesaprot,ko dara.Acīmredzot Grigule tikusi Eiroparlamentā netīšām,"kā smejies".Ne argumentēt prot savu viedokli,ne izturēties cienīgi.Uzbrūkošā taktika pret intervētājiem nav pareiza izvēle.Grigulei daudz jāmācās,lai būtu cienīga pārstāvēt Latvijas vēlētājus.Ja izstājās no ZZS,tad Eiroparlamentā viņai nav ko darīt,jo iebalsoja viņu,kā no partijas ZZS.
ha ha hāā! :)
ZZS naivi domā, ka tas palīdzēs uzlabot rezultātus vēlēšanās! ha ha haāā! :)
Sventa
Nu izstājās un miers,lai veicas.Interesanti būs redzēt,kurš būs pacenties priekš sevis vietu atbrīvot Briselē.Viņa esot tur,nav izdarījusi pilnīgi neko nosodāmu.Paskatieties kas notiek tepat uz vietas,kur sen jau prasās viņus,Vienotību un ZZS patriekt ar sūdainu mietu.
skudra
Ak,tavu bēdu! Tad jau "vestulītes" nesaņemsim......
Gunis
Tāda jau bija viņas politika,tikt Eiropā,tad pāriet pie " Saskaņas."
zane
Ždanokai gan liek mieru,to neviens žurnālists neaiztiek,bet savējos gatavi apēst dzīvus
to-> Tv
Tu jau nezini, kas ir zane un kas viņai ir savējie. Grigule zanei ir savējā! :)
Tv
Savējos?:)) Grigule ir savējā my ass. Turklāt gandrīz 100% droši, ka ne jau pati izlēma aiziet, bet dēļ katastrofāliem reitingiem brutāli patrieca un visi cer, ka līdz vēlēšanām cilvēki šo aizmirsīs, kas visticamāk tā arī būs.
gribule
Drīzāk jau brigmanis vai lembergs pats aizkadrā lika izstāties, lai negrautu partijas reitingu pirms vēlēšanām. Kā gan lai savādāk izskaidro tik krasu viedokļa maiņu.
tieši tā!
tas ir skaidrs kā diena!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti