Rīta intervija

Intervija ar Vilni Vītoliņu

Rīta intervija

Intervija ar LIZDA priekšsēdētāju Ingu Vanagu

Intervija ar Nacionālo bruņoto spēku komandieri Raimondu Graubi

Graube: Zemākās cenas princips neattiecas uz visiem Bruņoto spēku iepirkumiem

Zemākās cenas princips neattiecas uz visiem Nacionālo bruņoto spēku (NBS) iepirkumiem, un Latvijas armija var iegādāties tieši tos ieročus un munīciju, kas tai ir nepieciešama, intervijā Latvijas Radio raidījumā „Labrīt” sacīja Bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube.

Tādā veidā Graube noraidīja varbūtību, ka lētākās cenas princips, kas dominēja, iepērkot zemessargiem bēdīgi slavenās lāpstiņas, no kurām daudzas salūza jau mācību pirmajās minūtēs, pastāv, iepērkot arī lielāka kalibra ieročus. „Tik ļoti nē. Bet, protams, iepirkumos ir kļūdas,” sacīja Graube.

Viņš norādīja, ka iepirkumos ir iespējams izdarīt izņēmumus, nopērkot konkrētu ekipējumu vai ieročus.

Komentējot lāpstiņu iepirkumu, Graube atzina, ka šai neveiksmei nav attaisnojuma. Tomēr kļūda tiks labota un būs nopirktas kvalitatīvākas lāpstiņas. Vienlaikus NBS komandieris teica, ka iznākums ir loģisks, jo nesen pircis savai mazmeitai spainīti un lāpstiņu, un rotaļlieta maksājusi dārgāk nekā trīs eiro vērtās zemessargu lāpstiņas.

Ziņots, ka dienesta izmeklēšanu par neveiksmīgo iepirkumu jau sākusi Aizsardzības ministrija. Kopumā nopirktas 3000 nederīgas zemessargu lāpstiņas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti