4. studija

Pārpublicējot bēru sludinājumus, nepieciešama atsauce

4. studija

Mobilā tālruņa lietotājus pie stūres sodīs ar 75 euro sodu

Zemes ceļi Jēkabpils pusē joprojām grūti izbraucami

Grants ceļi Jēkabpils un Krustpils pusē: Vietējie iesaka braukt ar traktoru

Krustpils un Jēkabpils pusē cilvēki par grants ceļu stāvokli ir sašutuši jau gadiem ilgi. LTV raidījumā “4. studija” sastaptie autobraucēji iesaka pavasaros un rudeņos pa šiem ceļiem braukt ar traktoru vai nebraukt nemaz.

Austris raidījumam atzina, ka pa vietējiem ceļiem var izbraukt tikai ar traktoru, bet ar vieglo auto var palikt uz ceļa.

Auto speciālists Miervalids Ziediņš raidījumam pauda, ka ceļi starp novadiem, starp novadu centriem ir uz pašvaldību pleciem, bet “tur nekad nebūs resursu, no kurienes viņi būtu, jo nauda iet projām no pašvaldībām uz centru, uz Rīgu, cilvēku vairs nav laukos”. 

Autobraucējs Andris sprieda, ka šie ceļi “ir savu nokalpojuši, prasās ļoti atjaunot segumu, jo viņš par šo laiku ir, kā saka, aiznests projām ar putekļiem ar mašīnām”. Andris brauc ar piena mašīnu un to ļoti izjūt.

Savukārt Viktors stāstīja, ka pat ir redzējis, ka aizgājēju “veda uz kapiem ar traktoru, piekabē pārkrāva un veda”. 

Autobusa šoferis Edgars stāstīja, vienam autobusam arī gadījās palikt uz ceļa,  “nenobrauca reisu”.  

Autobusa šoferis Oļegs savukārt atzina, ka pagaidām neredz nekādu risinājumu, “es pagaidām gadi pieci neredzu neko, jo viņus netaisa, ne ber, neko”.

“Latvijas Valsts ceļu” informācija liecina, ka daudzviet satiksmi ietekmē pavasara šķīdonis. Plānojot braucienus reģionos, autovadītājiem ir jārēķinās, ka pavasara atkušņa laikā braukšanas apstākļi uz grants ceļiem ir apgrūtināti. Vairumā valsts autoceļu ar grants segumu ir ieviesti transporta masas ierobežojumi. Saraksts ar visiem posmiem, kuros ir ieviesti masas ierobežojumi, pieejams šeit.

Vecumnieku novadā šķīdoņa dēļ slēgta satiksme uz autoceļa Bauska-Aizkraukle (P87) posmā no Bārbeles līdz Krīčiem (28,08.-35,18. km). Apbraucamais ceļš pa Vecumnieki-Nereta-Subate (P73) vai Ķekava-Skaistkalne (P89).

Šķīdoņa dēļ ir slēgti arī seši citi autoceļu posmi:

Vecumnieku novadā uz ceļa Bauska - Aizkraukle (P87) posmā no Bārbeles līdz Krīčiem (28,1.-35,2. km); apbraucams caur Vecumniekiem par autoceļiem Ķekava-Skaistkalne (P89) un Vecumnieki - Nereta (P73). Vecumnieku novadā uz ceļa Valle-Sietiņi-Kurmene (V936) posmā no Mežmuižas līdz Kurmenei (4,7.-12,4. km); apbraucamais ceļš pa autoceļu Vecumnieki-Nereta-Subate (P73) un Ozolaine-Skaistkalne-Straumes (V1003); Vecumnieku novadā uz ceļa Sietiņi-Ozoliņi (V940) posmā no autoceļa Vecumnieki-Nereta-Subate (P73) līdz autoceļam Valle-Sietiņi-Kurmene (V936) (0.-2. km.); apbraucamais ceļš pa autoceļu Vecumnieki-Nereta-Subate (P73) un Ozolaine-Skaistkalne-Straumes (V1003). Krustpils novadā uz ceļa Antūži-Krustpils (V782) netālu no Bērzaunes tilta; slēgto posmu iespējams apbraukt caur Variešiem vai pa pašvaldības ceļiem; Dobeles novadā ceļš Naudīte-Slagūne-Upenieki (V1129) ir slēgts visā tā garumā (0.-16,5. km), apbraucams caur Dobeli un Anneniekiem; Balvu novadā slēgts ceļa Ruskulova-Bērzpils (V493) posms no Naglīšiem līdz reģionālajam ceļam Rēzekne-Gulbene (P36) (21,7.-31,5. km), apbraucamais ceļš pa Bērzpils-Tilža (V489) , P48 un V462.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt