«Grāmatu draugu ķēdes» dalībniekiem jāsaģērbjas silti

Sestdien tūkstošiem Rīgas iedzīvotāju un viesu vienosies unikālā notikumā - akcijā "Gaismas ceļš - Grāmatu draugu ķēde". Akcija sāksies pulksten 12, un tās laikā no rokas rokā tiks nodotas grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno celtni Daugavas otrā krastā.

„Rīga 2014” pārstāvis Mārtiņš Drēģeris atgādina, ka saistībā ar pasākuma norisi gaidāmas izmaiņas atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos. Tāpat viņš aicina ikvienu pasākuma dalībnieku padomāt par siltu apģērbu.

Drēģeris atgādina, ka sola ļoti saulainu, bet vēsu laiku, kas nozīmē, ka vajag ļoti silti saģērbties, lai justos ērti un varētu pilnvērtīgi izbaudīt svētkus pilsētvidē.

„Ikviens būs aicināts iegriezties noteiktos tējas punktos, kas būs izvietoti visā „Grāmatu draugu ķēdes” garumā, lai sasildītos ar tēju, ko dāvāsim bez maksas. Tagad ir pieteikušies jau vairāk nekā 14 000 dalībnieku, mēs aicinām viņus visus pulcēšanās vietā, ko katram dalībniekiem pasaka mūsu koordinatori, ierasties vismaz 45 minūtes ātrāk. Protams, lai šī akcija noritētu sekmīgi, ir veiktas nelielas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā, tāpēc jāseko līdzi Satiksmes departamenta aktuālajai informācijai,” iesaka Drēģeris.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti