Grādīgās dziras tirgonis dušā ierīko «alkohola krānu»

Valsts policija pieķērusi kādu nelegālā alkohola tirgotāju, kuram mājas bēniņos bija izvietota muca ar grādīgo dziru un caurulīte  no tās veda uz dzīvokļa dušu.

Valsts policija saņēma operatīvo informāciju par kādu vīrieti, kurš, iespējams, savā dzīvoklī ierīkojis nelegālo alkoholisko dzērienu tirdzniecības vietu. Šonedēļ Zemgales iecirkņa kriminālpolicisti un kārtības policisti veica aizdomās turamā 1963.gadā dzimušā vīrieša dzīvokļa apskati.

Sākotnēji pārmeklējot viņa mājokli, kas atrodas Torņakalnā, likumsargi neatrada pierādījumus, ka šajā vietā notiktu alkohola tirdzniecība. Veicot tālāku pārbaudi, virs dzīvokļa mājas bēniņos likumsargi atrada mucu ar 100 litriem grādīgās dziras. Alkohola glabātājs bija ierīkojis neparastu sistēmu: no bēniņos novietotās mucas uz viņa dzīvokļa dušu veda caurulīte.

Kad pie “radošā” vīrieša nāca klienti, lai iegādātos nelikumīgos dzērienus, vīrietis atgrieza krānu un no dušas tecēja alkohols.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība par akcizēto preču iegādes, realizācijas un uzglabāšanas noteikumu pārkāpšanu. Par šādu noziegumu likumā fiziskajām personām paredzēts no 70 līdz 7100 eiro naudas sods. Pēc ekspertīzes veikšanas tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti