Panorāma

Skandāli 22. Pasaules kausā futbolā

Panorāma

Panorāma

“Gods kalpot Rīgai” kongresā atskatās uz padarīto

«Gods kalpot Rīgai» kongresā atskatās uz padarīto un pieļauj ciešāku sadarbību ar Šlesera partiju

Pēc vairākiem kongresiem attālināti šodien klātienē notika partijas “Gods kalpot Rīgai” (GKR) kongress. Lai gan vara Rīgā pirms diviem gadiem zaudēta, partija priecājas, ka Saeimas vēlēšanās, startējot kopā ar “Latvija pirmajā vietā” (LPV), iegūts viens deputāta mandāts. Un tieši Aināra Šlesera vadīto spēku “Gods kalpot Rīgai” min kā pamata partneri, raugoties uz nākamajām pašvaldību un Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Šodien, pēc diviem kovida ietekmē rīkotiem attālinātiem kongresiem, partijas “Gods kalpot Rīgai” biedri sapulcējās klātienē. Pēdējā tikšanās reizē pārrunāta varas zaudēšana Rīgā, bet šodien – iegūtā deputāta vieta Saeimā un sadarbība ar Aināra Šlesera vadīto partiju “Latvija pirmajā vietā”. Abus politiskos spēkus vienojot kristīgās vērtības.

"Jā, mums nesakrīt daži viedokļi, bet, kas man patīk Ainārā, ka viņš runā par ekonomiku, ka tas ir pats galvenais. Mūsu mērķis – startēt, gatavoties vēlēšanām. Es neizslēdzu, ka es pats startēšu vēlēšanās un droši vien, ka es viennozīmīgi aiziešu ātrāk no Saeimas," norāda GKR priekšsēdētājs, 14. Saeimas deputāts Oļegs Burovs. 

Šlesers šodien arī bija uzaicināts uz kongresu.

"Kopā ar Oļegu Burovu mēs esam bijuši Rīgas saraksta līderi, un rezultātā mūsu partija ir ievēlēta," uzsver 14. Saeimas deputāts Ainārs Šlesers (LPV). 

Lai gan nākamgad nenotiks nevienas vēlēšanas, partija jau pārrunā stratēģiju Eiropas Parlamenta vēlēšanām 2024. gadā un Rīgas domes vēlēšanām 2025. gadā. Kongresā piedalījās arī Andris Ameriks, kurš iepriekš ilgstoši vadījis “Gods kalpot Rīgai” partiju, pirms vadības grožus pirms gada nodeva Burovam. Arī viņš neizslēdz sadarbību ar Šlesera vadīto partiju vēl citās vēlēšanās.

"Lai dejotu valsi, ir vajadzīgi divi. Vai tango, vai ko citu. Jebkurā gadījumā Burova kungs un arī partija lēma startēt kopā. “Latvija pirmajā vietā” varētu būt viena no pamata sadarbības partnerēm, jo Burova kungs ir frakcijā Saeimā. Bet es teiktu, ka noteikti ne vienīgā," uzsver Ameriks. 

“Gods kalpot Rīgai” līdz šim bijusi vairāk zināma ar savu darbību Rīgā. Šodien daudz runāts par nacionāla un starptautiska līmeņa politiku. Rīgai svarīgi jautājumi gan nepaliekot atstāti novārtā.

"Tieši otrādāk. Mums ir tagad lielāka iespēja īstenot savas idejas īstenot arī nacionālā līmenī. Jo līdz šim mēs nebijām dzirdēti nacionālā līmenī. Mēs bijām vairāk lokālpatrioti. Šobrīd mums ir Saeimas tribīne," norāda Rīgas domes GKR deputātu frakcijas priekšsēdētājs Juris Radzevičs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti