Dienas ziņas

Modelē dzīves līmeni topošajā Jelgavas novadā

Dienas ziņas

Skolēni iesaistās projektā par ebreju kultūras mantojumu

"Gods kalpot Rīgai" aicina partnerus stiprināt koalīciju

«Gods kalpot Rīgai» aicina partnerus stiprināt Rīgas domes valdošo koalīciju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Partija "Gods kalpot Rīgai” sestdien, 2. novembrī, kongresā aicināja partnerus stiprināt Rīgas domes koalīciju, par kuras stabilitāti pēdējā laikā izskan šaubas pat no koalīcijā ietilpstošajiem politiskajiem spēkiem. Kongresā partija pieņēma rezolūciju "Par komandas darba stiprināšanu”. Tajā aicina partnerus vienoties par efektīvu mehānismu sadarbības stiprināšanai kopīgam darbam pašvaldības iedzīvotāju interesēs.

Reģionālā partija "Gods kalpot Rīgai" dibināta pirms 8 gadiem, un tajā ir vairāk nekā 600 biedru. Partijas biedri ir gan Rīgas mērs, gan izpilddirektors, bet partijas līderis Andris Ameriks ir ievēlēts Eiropas Parlamentā.

Jau tradicionāli kongress tika sākts ar partijas himnu, šoreiz iztiekot bez kora dziedājuma agrākā partijas biedra Aleksandra Brandava vadībā. Korupcijas skandālā iesaistītais Brandavs darbību partijā apturējis.

Jau 10 gadus partijas galvenais sadarbības partneris Rīgas domē ir partija ''Saskaņa''.

“Politikā tas ir kā zelta kāzas, taču šajās attiecībās var iestāties nogurums un rutīna. Bet tas nozīmē, ka jāiet projām, ir jāstrādā un jārunā,” pauda Andris Ameriks.

Andris Ameriks ("Gods kalpot Rīgai") partijas kongresā
00:00 / 01:06
Lejuplādēt

Tomēr domstarpības ar ''Saskaņu'' daudz netika pieminētas. Daudz vairāk tika kritizēta valdība. Rīgas mērs Oļegs Burovs atzina, ka šis ir pārbaudījumu gads partijai un arī sadarbībai ar ''Saskaņu''.

Ameriks arī norādīja, ka tuvākajā laikā neplāno'atstāt "Gods kalpot Rīgai” priekšsēdētāja amatu.

Ameriks kritizēja pašlaik pie varas esošos, kuri apgalvojot, ka Rīgu vada zagļi, bet valdībā strādājot visi pareizie. Rīgas domnieks Vjačeslavs Stepaņenko kritizēja Valsts prezidenta un premjera darbu.  Rīgas domes darbā viņš trūkumus nesaskatīja.

“Divi pusārzemnieki ir nokļuvuši valsts augstākajos amatos. Jāpatur prātā, ka šie cilvēki ne visai labi saprot Latvijas sabiedrību,” norādīja Stepaņenko.

Pēc pusotra gada gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās “Gods kalpot Rīgai” plāno startēt ar savu sarakstu. 

Bet vēl līdz tam partija ar kongresā pieņemto rezolūciju aicina koalīcijas partnerus no partijas "Saskaņa" un sadarbības partnerus no Neatkarīgo deputātu frakcijas un deputātu bloka "Rīgai" vienoties par efektīvu mehānismu sadarbības stiprināšanai kopīgam darbam pašvaldības iedzīvotāju interesēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti