Godinās izglītojošās akcijas «Cilvēks vidē» laureātus

Pirmdien, 10. decembrī, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā norisināsies izglītojošās akcijas „Cilvēks vidē” laureātu apbalvošana. Akcijas mērķis bija veicināt bērnu un jauniešu interesi par dabas bioloģisko daudzveidību, stāsta UNESCO Latvija pārstāve Sarmīte Pulste. Akcijas laikā bērni un jaunieši devās dabā, veidoja fotogrāfijas, un tagad 13 labākās fotogrāfijas rotās īpašu kalendāru – „Cilvēks – dabas atspulgs”.

Godinās izglītojošās akcijas „Cilvēks vidē” laureātusRūdolfs Krieviņš

"Primāri akcijas mērķis bija vienkārši aicināt domāt par šo mijiedarbību un vairāk izzināt tās dabas vērtības, kuras mums Latvijā ir. Un tas akcijas uzdevums bija, ka mēs aicinājām bērnus un jauniešus doties uz vienu no četriem nacionālajiem dabas parkiem – Gaujas, Ķemeru, Rāznas un Slīteres - vai Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātu," stāsta Pulste.

Bērni varēja iepazīt dažādos parkus, nofotografēt sevi, arī kādu citu personu vai personu grupu tā, lai saplūstu, lai sakļautos ar to dabas ainavu, kuru bija izvēlējušies. "Un tālāk mēs aicinājām šīs fotogrāfijas ievietot vietnē, un šī gada nogalē tie spilgtākie fotostāsti kopā ar šiem autoru vēstījumiem greznos nākamā gada kalendāru, kura nosaukums ir „Cilvēks – dabas atspulgs”," saka Pulste. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti