Labrīt

Pusaudžu resursu centrā trīs reizes pieaudzis pieprasījums pēc palīdzības

Labrīt

Klajā nākusi grāmata par misionāru un Latgales sabiedrisko darbinieku Ivaru Graudiņu

Jautājam iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam

Ģirģens: Neuzskatu, ka futbola aģenta Bezzubova slepkavība saistīta ar viņa profesionālo darbību

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (“KPV LV”) neuzskata, ka Purvciemā nošautā futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība būtu saistīta ar viņa profesionālo darbību.

Intervijā Latvijas Radio ministrs, kurš kandidēja uz Latvijas Futbola federācijas prezidenta amatu, pauda, ka Bezzubovs bija futbola aģents ar ļoti labu reputāciju. Vienlaikus viņš atzina, ka Latvijas sportā totalizatori ir problēma.

“Es šo noziedzīgo nodarījumu nesaistu ar profesionālo darbību, vismaz pagaidām ne. Protams, policija izmeklē dažādas versijas. Ir jāskatās, kāds veidosies pierādījumu kopums,” sacīja Ģirģens.

Viņaprāt, Bezzubova slepkavība ir kā brīdinājums: “Par to, ka Latviju sākam attīrīt no noziedzīgiem grupējumiem, kuri ilgstoši strādājuši Latvijā un kuriem tiek pārrautas dažādas ķēdes. Tur ir gan kontrabanda, gan, iespējams, ar “melnajiem sarakstiem” saistīts.” Politiķis uzsvēra, ka šis ir viņa personīgais viedoklis.

Vēlāk pirmdien Latvijas Radio raidījumā “Pēcpusdiena” Ģirģens uzsvēra, ka notikusi neveiksmīga komunikācija.

Viņš neuzskata, ka Bezzubova slepkavība būtu organizētās noziedzības brīdinājums saistībā ar policijas darbu kopumā. “Tas ir pilnīgi nepareizi,” uzsvēra politiķis.

Vienlaikus Ģirģens sacīja, ka savā amatā redz pilno ainu, kuru iesniedzis Valsts policijai un Valsts drošības dienestā. Viņš gan norādīja, ka par detaļām nedrīkst runāt, lai netraucētu izmeklēšanā.

Ministrs arī uzsvēra, ka vēlas, lai iedzīvotāji saprot, ka Latvija ir droša. Policija pieliek daudz pūļu, lai novērstu noziegumus. Tomēr par to netiekot pārāk daudz runāts. Piemēram, vairākas slepkavības tikušas novērstas saistībā ar "darknetu". Tas ir internetam paralēli strādājošs tīkls, kas tiek izmantots, lai veiktu dažādas neatļautas darbības.

KONTEKSTS:

Rīgā, Purvciemā, trešdien, 14. aprīlī, no rīta noticis sevišķi smags noziegums – sašauta kāda persona, kura notikuma vietā gājusi bojā. Bojāgājušais ir Romāns Bezzubovs – viens no Latvijas Futbola federācijas oficiāli reģistrētajiem un labi zināmajiem futbola aģentiem.

Patlaban tiek pārbaudītas visas iespējamās versijas, tostarp par pasūtījuma slepkavību, ņemot vērā nozieguma izpildes un sagatavošanas veidu. Tiek pieļauts, ka noziegums varētu būt saistīts arī ar upura profesionālo darbību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti