Ģimenes ārsti pacientus pie speciālistiem var nosūtīt ar e-nosūtījuma palīdzību

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Sākoties 2019. gada pirmajai darbadienai, ģimenes ārsti pacientus pie speciālistiem var nosūtīt ar e-nosūtījuma palīdzību.

NVD Informācijas tehnoloģiju projektu nodaļas vadītājs Maksims Burčenko
00:00 / 00:24
Lejuplādēt
Viens no sistēmas ieguvumiem būs rindu mazināšana pie speciālistiem, jo ļaus redzēt situācijas, kad pacients, piemēram, pieteicies uz procedūru kādā ārstniecības iestādē, beigās aiziet pie speciālista citur, tādējādi aizņemot ārsta pieņemšanas laiku un nemaz neapmeklējot konkrēto speciālistu. 

 

"Šis pakalpojums ir domāts, lai atvieglotu dzīvi gan pacientiem, gan arī ārstniecības personālam. Lai notiktu ātrāk, efektīvāk, lai būtu mazāk kaut kādu papīra jezgu.

Tie e-nosūtījumi tomēr ir domāti, lai tas notiktu e-vidē, un, kad pacients apmeklē ģimenes ārstu, viņam tiek izrakstīts nosūtījums, kas nenotiek papīra formātā, bet elektroniski.

Pēc tam cilvēks, izvēloties kādu ārstniecības iestādi, ierodoties reģistratūrā, uzrāda personu apliecinošu dokumentu, arī piesaka pakalpojumu sev. Tas varētu mazināt rindas un palīdzētu veidot statistikas datu bāzi," teica Nacionālā veselības dienesta Informācijas tehnoloģiju projektu nodaļas vadītājs Maksims Burčenko.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti