Ģenerālis Artis Velšs pēc 26 gadu darba pametīs dienestu Valsts policijā

Pēc 26 gadiem Valsts policijā dienestu pārtrauks Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks, Valsts policijas priekšnieka vietnieks, ģenerālis Artis Velšs, informē policijā.

Artis VelšsZane Mače
  Kā iemesls dienesta pārtraukšanai minēts noteiktajām prasībām neatbilstošs veselības stāvoklis.

   

  Velša pēdējā darba diena policijā būs šā gada 9. decembris. Velšs ar savu pieredzi un zināšanām gan turpinās izglītot nākamo policistu paaudzi Valsts policijas koledžā kā docents, kā arī turpinās darbu kā eksperts policijas kompetences jautājumos saistībā ar Administratīvās atbildības likumu. 

  "Kopš dienesta uzsākšanas 1993. gadā ir piedzīvots un izdzīvots tik daudz. Es priecājos, ka man ir bijusi unikāla iespēja strādāt kopā ar profesionāliem kolēģiem un sniegt savu ieguldījumu drošākas vides veidošanā Latvijas iedzīvotājiem, kā arī pieredzēt Valsts policijas kā iestādes attīstību. Mums noteikti ir, ar ko lepoties! Tomēr, esot vadības līmeņa amatos, kur veicamie pienākumi ir saistīti ar augstu darba intensitāti un atbildību, vienlaicīgi aptverot plašas kompetences jomas, darbs ir prasījis daudz spēka, enerģijas un diemžēl manā gadījumā - arī veselību.

  Šobrīd veselības uzlabošana ir mana galvenā prioritāte un es saprotu, ka tas vienlaicīgi neļautu turpināt man veikt amata pienākumus uz visiem simts procentiem," skaidroja Velšs.

  No 2009. gada, kad Velšs kļuva par Valsts policijas priekšnieka vietnieku, vairāk nekā 10 gadi ir pavadīti dažādos Valsts policijas vadības līmeņa amatos, tostarp ieņemot arī Valsts policijas priekšnieka amatu.

  Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis uzsvēra, ka Velšs ir augsta ranga profesionālis, uz kuru vienmēr var paļauties.

  Pēc Ķuža teiktā, Velšs sniedzis neatsveramu ieguldījumu policijas darbā un bijis stūrakmens, atbildot par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu dažādos valstiski un starptautiski svarīgos pasākumos - eiro ieviešanā Latvijā, Latvijas prezidentūrā Eiropas Savienības Padomē, Latvijas simtgades pasākumos un daudzos citos.

  "Artis vienmēr ir bijis komandas dvēsele, kurš ar savām zināšanām, profesionalitāti un aizrautību spējis sasniegt mērķus," piebilda Ķuzis.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti