Gāzes sprādziens Liepājā saistīts ar nelegālu pieslēgumu gāzes sadales tīklam

Pēc Liepājā  daudzdzīvokļu mājā notikušās gāzes eksplozijas medicīniskā palīdzība kopumā sniegta deviņiem cilvēkiem, no kuriem astoņi turpina ārstēšanos slimnīcā. Sprādziens daudzdzīvokļu mājā ir saistīts ar nelegālu pieslēgumu dabasgāzes sadales tīklam, liecina „Latvijas gāzes” sniegtā informācija.

Eksplozijā cietušajā mājā dzīvojošie iedzīvotāji ir nodrošināti ar pajumti, rodot iespēju pagaidām uzturēties vai nu pie tuviniekiem un draugiem, vai arī Liepājas pašvaldības sociālajā mājā.

Sestdienas vakarā gāzes eksplozijā Liepājā, Vānes ielā, cietušie deviņi cilvēki galvenokārt ir guvuši apdegumus vai sasitumus, un ļoti smagā stāvoklī ir viens no cietušajiem, liecina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāves llzes Bukšas sniegtā informācija.

Vienam vīrietim seju traumēja stikli, viņam palīdzība sniegta uz vietas, bet viens vīrietis guva ļoti smagus apdegumus.

Jau dažas stundas pēc negadījuma  visiem eksplozijā cietušās mājas iedzīvotājiem, kuriem tas bija nepieciešams,  arī nodrošināta pajumte - lielākā daļa iedzīvotāju to atraduši pie tuviniekiem, bet atsevišķiem iedzīvotājiem ierādīta vieta Liepājas pašvaldības sociālajā mājā, atklāja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Pēc Ansiņa teiktā, tuvākajā laikā domes atbildīgie dienesti arī plāno veikt operatīvu ekspertīzi, lai novērtētu mājai nodarītos bojājumus un lemtu par tālāko rīcību.  

Uzņēmuma "Latvijas gāze" sniegtā informācija liecina, ka sprādziens daudzdzīvokļu mājā ir saistīts ar nelegālu pieslēgumu dabasgāzes sadales tīklam, un dzīvoklī, kurā nograndis sprādziens, oficiāli gāzes padeve bijusi atslēgta jau no 2008.gada. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti