Panorāma

Piena produktus eksportēs uz Ķīnu

Panorāma

Latvijas pedagogi – pastarīšu lomā

Potapkins: politiskas spekulācijas par saimniecisku lietu

«Gan Bei» lieta: Potapkins sievas apcietināšanu saista ar «politiskām spekulācijām»

Saeimas deputāts Sergejs Potapkins („Saskaņa”) savas sievas Gaļinas Karmačas apcietināšanu „Gan Bei” lietā saista ar „politiskajām spekulācijām”.

Intervijā LTV „Panorāma” viņš pauda, ka „diemžēl redzu lielas politiskās spekulācijas apkārt”. Deputāts gan nekonkretizēja, kurš rada politiskas spekulācijas, jo nevarot izteikt drošus apgalvojumus.

Vienlaikus Potapkins teica, ka viņam nepatīk, ja viņa vārds un uzvārds tiek minēts „Gan Bei” lietas kontekstā. Vaicāta, kāda būs tālākā rīcībā, viņš atteica: „Strādāsim ar advokātiem,” sacīja Potapkins.

Savukārt Potapkina partijas biedrs Valērijs Agešins norādīja, ka partijas nekādus komentārus nesniegs, jo tas var traucēt izmeklētājiem. Viņš piebilda, ka Saeimas deputāti nav nedz prokurori, nedz tiesneši, lai izdarītu spriedumus šajā lietā.

Jau ziņots, ka Finanšu policija aizturējusi grupējumu saistībā ar izvairīšanos no nodokļu nomaksas uzņēmuma SIA "Lage Ko" restorānos, tai skaitā "Gan Bei". Šajā lietā apcietināta arī Saeimas deputāta Sergeja Potapkina („Saskaņa”) sieva Gaļina Karmača.

Kases sistēmas izstrādātāja piedāvāja saviem klientiem zibatmiņas ar ļaunprogrammatūru, kas izstrādāta katram konkrētam kases terminālim atsevišķi. Šāda zibatmiņa maksājusi aptuveni 1500 eiro, tomēr tās bija nepārtraukti jāatjauno līdz pat 10 reizēm gadā.

Uzņēmums ik mēnesi izvairījās no nodokļu nomaksas par ieņēmumiem 700 000 - 800 000 eiro apmērā.

1 komentārs
miranda
Kāds sakars ar politiku? Laikam vairāk nav ko teikt. Sieva zināja ko dara. Katram jāatbild pašam par savu rīcību. Valsti apzagt, tas ir vislielākais noziegums. Tāds bardaks kā Latvijā laikam nekur nav. Zog cik vien var un čakarē pensionārus. Kad beidzot atmaksās pensionāriem starpību, kas noformēja ar viszemāko koeficientu. Visi taču strādā vienādi, bet čakarē kā vien var. Šis jautājums tiks pacelts Eiropas mērogā. Jansons pacēla šo jautājumu, bet laikam viņu apklusināja. Parasti no nabagiem noņem visu ko vien var. Apnika tas idiotisms.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti