Gadu mijas svētkos Rīgā sabiedriskais transports nebūs bez maksas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Vecgada dienā, 31. decembrī, un Jaungada dienā, 1. janvārī, Rīgā būs izmaiņas sabiedriskā transporta, pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā, taču sabiedriskas transports nebūs bez maksas, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saistībā ar Covid-19 izplatību un valstī ieviestajiem ierobežojošajiem pasākumiem, šogad 31. decembrī un 1. janvārī sabiedrisko transportu Rīgā nevarēs izmantot bez maksas, kā tas bijis iepriekš.

Tāpat šogad Rīgā Jaunā gada sagaidīšanu atzīmēs bez ierastajiem masu pasākumiem, tostarp bez tradicionālā svētku salūta.

Ņemot vērā, ka pasažieru plūsma sabiedriskajā transportā ir samazinājusies un sagaidāms pasažieru plūsmas kritums gada nogalē, 31. decembrī un 1. janvārī autobusi, trolejbusi un tramvaji brauks pēc brīvdienu grafika. Pasažieriem, kuri ir iegādājušies biļetes darba dienām, mudina ievērot, ka 31. decembrī un 1. janvārī biļetes, kas paredzētas darba dienām, nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Vecgada un Jaungada dienā 300. maršruta ekspresbusi kursēs pēc brīvdienu grafika. Citu maršrutu ekspresbusi svētku laikā nekursēs.

Dome aicina iedzīvotājus izmantot sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

30. decembrī „Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centri strādās, taču jāņem vērā – tajos klienti tiek apkalpoti pēc iepriekšēja pieraksta. 31. decembrī un 1. janvārī visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 31. decembrī un 1. janvārī varēs izmantot bez maksas.

Izņēmums ir apakšzemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a – tur par autostāvvietu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti