FOTO: Rīgā ar vērienu svin Tēva dienu

Sestdien, 9. septembrī, jau piekto gadu pēc kārtas notika "Tēva dienas festivāls 2017", kas sākās ar gājienu no Brīvības pieminekļa līdz Vērmanes dārzam. Gājiens pulcējis tūkstošiem cilvēku no visas Latvijas, informē pasākuma organizētāja "mammamuntetiem.lv" vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Gājiena priekšgalā, kā ierasti, devās Latvijas Zemessardzes orķestris. Vairums dalībnieku bija ģērbušies dažādās maskās, rotājušies bija arī bērni. Ģimenes kuplā skaitā devās pa Brīvības bulvāri un Elizabetes ielu uz  Vērmanes dārzu. Tur notika pasākums, kas veltīts svētdien gaidāmajai Tēva dienai. Šajā pasākumā uzstājās dažādi mūziķi, kā arī darbojās teltis, kur bērni varēja izgatavot dāvanas saviem vecākiem.

Akmentiņa-Smildziņa norāda, ka ar katru gadu gājiena dalībnieku pulks ievērojami pieaug un nu kopā pulcēja tūkstošiem ģimenes cilvēku no visas Latvijas. Savukārt Tēva dienas festivālu Vērmanes dārzā, kas ilga visas dienas garumā, kopumā apmeklēja vairāk nekā 5000 dalībnieku. Tēva dienas festivālu piekto gadu Rīgā rīko Latvijas vecāku organizācija "mammamuntetiem.lv".

Tēvu diena septembra otrajā svētdienā Latvijā oficiāli tiek svinēta jau astoto gadu. Šie svētki ar katru gadu gūst arvien lielāku sabiedrības atsaucību – tajos popularizē ideju, ka būt tētim ir moderni un  ka ar to ir jālepojas. Tajā pašā laikā šī diena vīrietim arī atgādina par pienākumiem un atbildību, kas saistās ar kļūšanu par vecāku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti